Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki aki ért a kapcsolatokho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki ért a kapcsolatokhoz segítsen létszi?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki iszonyatosan tetszik (én 17 leszek nemsokára, ő 19 éves)és amikoor még volt barátnője kavartunk egy szórakozóhelyen tudom nem volt szép tőlem de akkor már szakítófélben voltak, utána is felhívott amikor buliztak h lejön hozzám meg h össze akar jönni velem mert h neki én kellek meg beszélgettünk neten, egy hete mondta h vár itt és itt a buliba reméli h jövök, de mégis azt mondta egy ismerősömnek h most hogyha azzal a 19 éves lánnyal nem jön össze akivel alakulóban van, nem jön össze senkivel, de elvileg most neki egy fiatal szűz lány kell és velem is az a baja h már nem vagyok az. De az a 19 éves lány nagyon szép, és habár sokan mondják nekem is h nagyon jó csaj vagyok, és tudom is magamról h nem vagyok egy csúfság, de attól még semmi extra nincs bennem, csak elég jó alakom és szép arcom. Sztem ha ő nem lenne az enyém lehetne a srác, és az a csaj am biztos bárkit megkaphatna nemtudom miért pont ez asrác kell neki annyira el vagyok keseredve, mert még nem volt rendes kapcsolatom olyan emberrel aki nekem is megfelelt volna. Írjatok már létszi valami okosat!! (köszi h elolvastátok tudom h nagyon hosszú)
2011. jún. 11. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Az átfogók négyzete megegyezik a befogók négyzetének az összegével !
2011. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és most ennek mi értelme volt?? paraszt..nemtom mit keresel ezen az oldalon-,-'
2011. jún. 11. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Ti csak bulikban jártok össze?

Ismered amúgy egyébként?


Vagy csak szex kell?


Ha csak szex kell ne problémázz ennyit, tedd meg aztán kész.

Ami jó abból szoktak repetát kérni.

2011. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ma 19:24


Ne fikázd a vöröseket + a szőkéket ktsg!

A legjobbak a szexben a földön ;)!

2011. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem szex kell isten ments nem azért, kapcsolatot szeretnék, méghozzá olyat, ami végre nem arról szól. és kavarás alatt: táncoltunk és egyszer egy nagyon rövid ideig csókolóztunk szval ez igazából nem is mondható annak
2011. jún. 11. 19:28
 6/10 A kérdező kommentje:
és ismerem kis város itt mindenki ismer mindenkit, és mindenkiről tud mindent
2011. jún. 11. 19:29
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 19:28


hát ha nem csak szexet akarsz akkor a következő bulin közöld a sráccal, hogy legközelebb már nem itt akarsz vele találkozni, hanem magánéletben, úgyhogy reggelig találja ki, hogy hova menjetek + mit csináljatok.

2011. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A másik csaj meg nem a te gondod, hanem a pasié, csak azért ellenőrizd le, hogy kidobta e a másikat mielőtt bármi komoolyabbat csináltok a séta meg a beszélgetésen kívül, és ne smárolj le csak úgy akárkit.
2011. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"semmi extra nincs bennem, csak elég jó alakom és szép arcom." Jaa, télleg semmiség.. :D:D

Amúgy a válaszhoz kellene tudnunk hogy jártok-e rendszeresen futni, esztek-e rendszeresen gyümölcsöt, milyen magasak vagytok és milyen operációs rendszert használtok.

2011. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak mert ő meg magas, gyönyörű szép hosszú haja van, és elmehetne modellnek mert az alakja is jó, és még annyi előnye van, h régebbóta ismeri a srácot mint én, és tegnap is együtt voltak vmi buliba és hetek óta egy baráti társaságba ütik el a szabadidejüket napközben
2011. jún. 11. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!