Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jelentenek valamit?

Figyelt kérdés
Minden nap találkozok egy fiúval legalább egyszer. Mindig köszön és mosolyog. Olyan is előfordult már, hogy sietett valahova, és mikor meglátott visszalépett köszönni. Kb. 3 hónapja ismerkedtünk meg, Szilveszterkor. Akkor sok időt töltöttünk egy társaságban. Azóta még volt ilyen, többször is. Egyszer elmentem megnézni, amikor kézilabda meccse volt. Tehát a kérdésem: lehet, hogy tetszem neki? Vagy ezek még nem jelentenek nagy dogot?
2010. márc. 17. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak gyáva kicsit
2010. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy tetszel neki azaz mondjuk csak azt hogy csinosnak tart különben ha nem tetszenél neki akkor messziről elkerülne. De az , hogy ennél többet akar e az majd kiderül. Ha csak ezek a jelek vannak és semmi más akkor egyenlőre nem akar többet.
2010. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van még, csak hosszú lett volna leirni. Pl egyszer dulakodtam az egyik osztálytársával, ő pedig jött megvédeni engem tőle. Egyszer pedig voltunk ketten a szobájában, fogadás miatt, és hagyta, hogy turkáljak úgymond a gépén. Egyszer pedig amikor náluk voltunk többen is, egyik barátnőm azt mondta neki, hogy akarok mutatni valamit neki, és én hiába mondtam, hogy nem is, ő ott állt és várt kb fél órán át. Most nem jut több eszembe..
2010. márc. 17. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:

hát figyelj lehet h tetszel neki de gondolom elolvadsz ahányszor meglátod...ami végülis természetes ha persze bejön a srác...

velemis egy darabig ugyan ezt csinálták aztán szépen kihasználtak...szóval vigyázz és szerintem ezek jó jelek

2010. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!