Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok csak kíváncsiságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csak kíváncsiságból nálatok ezek mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Először is randira hívtam egy csajt. Mondtam neki h szerda. Azt mondta h talán jó lesz. Nem tudja pontosan mert még messze van a szerda.

A talán azt jelenti h biztos h nem.Szerintetek itt is azt jelenti?

Aztán msnen is szoktam ismerkedni. Mikor elköszönünk a csaj általába írja h szia puszi jó éjt!

Na ez jelent vmit? v csak megszokásból írja?


2010. dec. 27. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te akkor egy nyomorék vagy hallod. XD Azt jelenti, amit leírt. Szó szerint.
2010. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

talán-hagyjál a fenébe, csak aranyos vagy és nem akarok bunkó lenni veled :)

a többi megszokás :)

2010. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na de itt az a kérdés h vajon ezt mindenkinek írja? pl én srác vagyok és soha nem írom h puszi
2010. dec. 27. 16:20
 4/12 A kérdező kommentje:
én is mondtam neki h tudom mit jelent a talán és erre mondta azt h messze van még a szerda!Szerintetek akar talizni vagy nem?
2010. dec. 27. 16:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert másoktól nem szoktál este elköszönni?
2010. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csak a puszira vonatkozik...
2010. dec. 27. 16:22
 7/12 anonim ***** válasza:
A puszit sokan szokták írni, minden egyéb szándék nélkül is. Jól írtad, a talán azt jelenti, h soha a büdös életben.
2010. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
talán, messze van még .. hmm esélytelen vagy :)
2010. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromság! Ne hallgass rájuk. Nekem volt olyan eset amikor egy gyönyörű lányt fűztem beszélgettünk elhívtam randira mondta hogy nem tudja mit fog csinálni még majd megbeszéljük... Nem adtam fel a dolgot 1 hét múlva megint összefutottunk megint megkérdeztem azt mondta hogy nem ér rá.... Majd úgy voltam vele kétszer vissza utasított bíztos nem érdeklem.... erre kb 1 héttel később mikor megint összefutottunk ő kérdezte meg hogy mikor érek rá:)

Ha normálisan állsz hozzá és nem adod fel akkor minden meglehet:)

2010. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
van amikor csak kéretik magukat, de van hogy nem érdekled őket. Ha el tudod dönteni melyik, akkor nem semmi vagy
2010. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!