Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire esélyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire esélyes, hogy?

Figyelt kérdés
Szóval,van egy srác,aki tetszik nekem,és van rá esély,hogy én is neki.Viszont...egyik osztálytársnőm nagyon nyomul rá...annyira szemtelenül,hogy az már fájdalmas.állandóan a nyomában van,szó szerint,az ölébe ül,ölelgeti,fogdossa,satöbbi.A srác többnyire leszereli,meg így nem is foglalkozik vele,de mégse mondja neki,hogy szálljon le róla (tehát hagyja a dolgokat,bár én úgy látom,hogy nem kellemes neki...de hagyja).Szerintetek ez mit jelent egy 16 éves fiúnál?Van rá esély,hogy addig nyomul rá az a kis r.ibanc,míg össze nem jön vele?
2010. márc. 17. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
50-50% minden megeshet
2010. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért hagyja,mert jólesik az egojának és az önbecsülésének,hogy egy csaj ennyire odavan érte.Nagyon sok fiút ismerek,aki ugyanilyen.De hidd el,hogy magától a csajtól nem akar semmit,sőt valamikor már idegesítőnek is találja.A fiúk igénylik azt,hogy ők hódítsák meg a lányokat,nem pedig azt,hogy a csaj odarakja magát rögtön.

Ha ezek után összejön vele a fiú,akkor szerintem hagyjad...mert ez azt jelenti,hogy csak gyors kalandokat keres és ennyi.

És hogy te mit tudsz tenni?Utolsó dolgod legyen olyanná válni mint az osztálytársad!Látszólag az ilyen lányok kapják meg a legkönyebben a pasikat,csakhogy pár hét múlva dobják is őket.Ha tényleg mutat jeleket feléd,hogy tetszel neki,akkor beszéljetek meg egy talit.Vagy csak kezdj el vele haverkodni.Ne nyomulj rá,de azért finoman éreztesd vele,hogy tetszik neked és nem csak barátságot akarnál tőle.Fontos a fiúknak a megerősítés(hogy igenis bejönnek a lánynak) DE ha túlzásba viszed,akkor már nem leszel számára olyan érdekes.

Remélem segítettem! (:

2010. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

18:22

Nagyon köszi!Igen,sokat segítettél :) Igazából én is valami ilyesmit gondoltam,sőt,szinte teljesen ugyanezt,de nem voltam biztos magamban,nem vagyok valami tapasztalt,és ezért érdekel más véleménye is ezzel kapcsolatban.

Az tuti,hogy nem szeretnék olyan lenni,mint ő.

A sráccal egyébként egész jóban vagyunk,el szoktunk beszélgetni,sokszor veszem észre,hogy néz,meg még volt már pár "furcsa véletlen" is részéről,amit pozitív jelként fogtam fel.Én igyekszem megtalálni az arany középutat:ki is mutatom valamilyen szinten,hogy tetszik,de nyomulni eszem ágában sincs.De többet nem hiszem,hogy tehetnék...

2010. márc. 17. 18:31
 4/5 A kérdező kommentje:
még érdekelnek válaszok :)
2010. márc. 17. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:

18:22es vagyok. Örülök,hogy segítettem! (:

Nagyon ismerős ez az érzés,jóban vagytok de nem tudod,hogy hogyan tovább.Én abszolút azt mondom,hogy talizzatok! Egy tali mindent beindíthat.Jobban megismeritek egymást.

Majd írj,hogy összejöttek a dolgok! (:

Amúgy tudom furcsán hangozhat,de nekem nem volt még barátom,tehát nincs valami sok tapasztalatom.Csak nap mint nap látom ezeket a dolgokat és sokszor tanulhatsz barátnőid kapcsolataiból/hibáiból is!

2010. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!