Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánom már úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom már úgy a párom? Veletek mikor volt ilyen? Bővebben kifejtem lent, remélem vannak, akiket érdekel.19L

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, és kijelenthetem,hogy hozzá hasonló fiúval még nem találkoztam.

Ő az, aki ha egyszer azt mondta,hogy engem szeret,egyáltalán nem érdekli más lány nagy melle vagy feneke.És ezt nem csak ő állítja,hanem én látom.

Mindig nagyon kedves, figyelmes velem, tiszteletben tartja a döntéseimet.Barátok előtt is ugyanúgy kimutatja,hogy szeret, szóval tökéletes ilyen szempontból és eddig semmi gond nem volt.

Mostanában jött elő pár probléma(?) ami kicsit elkezdett zavarni. Szóval nagyon szerettem a szeretkezést, ő a második akivel ilyen kapcsolatom volt, de tényleg mindig szerettem. Ám mostanában mintha nem kívánnám annyira. Ha elkezd puszilgatni nem érzem azt ,hogy hú most de rá másznék. Néha már az is idegesít,hogy csókolózunk és bekapja az ajakam is és tiszta nyál leszek. Mintha nem tartanám vonzónak..nem értem pedig idáig nem volt gond. Felhoztam azt is, hogy menjünk együtt edzeni,mert mindkettőnknek jót tenne,nem lennénk ilyen vékonyak,de a munkája miatt nem fér bele az időbe. Ő meg mindig arról áradozik,hogy nekem milyen tökéletes testem van számára.

Az is zavaró néha már,ha el akarok aludni, és ő meg folyton megállás nélkül puszil. Vagy épp eszek valamit, vagy írok dolgozatot, nem csak dob egy puszit,hanem megállás nélkül puszilgatja az arcom.

És megijedtem,hogy ez miért zavar? Más lehet örülne. Szóval nem tudom mi lehet.

Veletek volt már ilyen? Ez csak ideiglenes állapot? Mit gondoltok?


2015. okt. 27. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Küldd hozzám!

Nálam ez van de azért mert mi kb nem szexelünk (nem miattam). Sőt cserélhetünk is:)

2015. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eddig a rózsaszín köd miatt nem vetted észre a zavaró tényezőket... Minden kapcsolatban szükségszerűen eljön a felébredés, és olyankor derül ki, hogy így is kell a másik, vagy inkább jobb külön - legközelebb már tudatosabban választva. Engem pl. rettenetesen idegesít, ha valaki megfojt a szeretével, ezért nem is jönnék össze ilyen emberrel.
2015. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Viccet félretéve, én nem lecserélni akarom, szó sincs erről. Szeretem, és értékelem őt. Csupán megoldást keresek, esetleg magyarázatot arra, hogy miért nem kívánom már őt szexuálisan. Amúgy meg nagyon jó vele lenni, és vágyok a társaságára.


A másik dolog amit kihagytam fent, hogy van néhány dolog,amit én lealacsonyítónak tartok, ám nem érti meg. Pl miután fürödtünk és ágybabújtunk elkezdi puszilgatni és nyalogatni a talpam. Nekem ez olyan megalázónak tűnik rá nézve, pedig biztosan előjátékkánt szánta,és ha a lábujjakat puszilgatná még okés is lenne, de így hogy a talpam ....valahogy nekem fura és hiába mondom neki, ő csak azt feleli,hogy minden testrészem szereti.

Ez csak nekem fura? Lehet az ilyen dolgok miatt nem tudok úgy ránézni? Vagy mi lehet?

2015. okt. 27. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
kiábrándultál belőle, csak még nem jöttél rá. :/
2015. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zavaró dolgokat beszéld meg vele.

Lehet túl romantikus, szerelem teli vad énjéhez amit bírnál benne és felizgatna.

2015. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!