Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj osztálytárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj osztálytárssal járni? Bővebben kifejtve a folytatásnál.

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, és ezzel jön a testvérem is, a barátaim is, én pedig nem értem meg őket. Van egy lány az osztályban, akivel 1,5 éve egy osztályba járunk, eddig is csinosnak találtam, de igazán csak az utóbbi hetekben figyeltem fel rá, és csak nem rég óta gondolom úgy, hogy komoly kapcsolat is lehetne köztünk. Egy-két héten belül szeretném randevúra hívni. A legjobb barátom tud róla, és szerinte sikerült az osztály legszebbjét kiválasztanom, és elhiszem neki, hogy őszintén bízik a sikeremben, de mondogatja, hogy osztálytárssal talán mégsem annyira szerencsés járni.

A húgom 14 éves, és az ő saját osztályából tetszik neki egy fiú, de ő azt mondja, hogy semmi pénzért nem jönne össze vele, mert osztálytárs. Mégis, egyiküktől sem kapok semmilyen komolyabb információt, hogy miért nem jó, ha osztálytársak vannak együtt.


Csak az tud eszembe jutni, hogy akkor nem baj, ha két osztálytárs együtt jár, csak akkor ha szakítanak, de ugyanúgy minden nap látják utána is egymást. Vagy rosszul gondolom?


Ki hogy látja?


2010. márc. 17. 20:03
1 2
 1/17 anonim válasza:

annyibol rossz h tul sokat vagytok együtt. habár énmég nemjártam osztálytárssal, pedig lettvolna rá alkalmam. de nem is szeretnék.. mert nemjo ha sokat vagytok együtt. ha keveset azsejo xd heti 3-4tali tökéletes^^

L/15

2010. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, jól látod addig amig eggyütt vagytok minden jó de utána hogy ha nem tudjátok jól beszélni a dolgokat akkor a barátságotokból rögtön ellenszenv lesz és az nem tesz jót senkinek.
2010. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Házinyúlra ne lőj :D
2010. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Addig nem lenne semmi gond míg nem szakítotok vagy vesztek össze ami akármikor előfordulhat...Megutáljátok egymást és utána még lesheted a másik pofáját minden nap legalább 4órán keresztül
2010. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én jártam osztálytársammal. Miután szakitottunk azután jól megutáltuk egymást és ott szivattuk egymást ahol tudtuk és folyton beszólogattunk egymásnak. De most úgyérzem megint megtetszett és képes lennék vele összejönni...ez egy rossz körforgás:D Ő sajnos utáll de ennek ellenére többet vagyunk egymás közelébe mint amikor jártunk. Hiába, imádjuk egymást oltogatni:D De sajnos azt nemtudom ő mitérez...

Szóval ha összejösztök addig minden jó, aztán szakitottok és az igen kellemetlen lesz,aztán nállad is fennáll az esély hogy ismét megtetszik és féltékenységi rohanod támad,ha mással látod.

De úgy gondolom hogy az érzelmeknek nemlehet parancsolni...úgy hogy szerintem vágj bele.

15/L

2010. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor lesz gáz,ha szakítotok.
2010. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ha nem lesztek már együtt akkor lesz kellemetlen és kicsit feszült a hangulat köztetek

én már voltam együtt osztálytársammal de "meguntuk" egymást folyton együtt voltunk suliba,suli után és egy idő után már kicsit sok volt...

2010. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

10 hónaposak vagyunk barátnőmmel...a legnagyobb problémánk az volt,hogy féltünk,mi lesz utána...ez csak rajtatok áll!Ha mindketten értelmesek vagytok,és képesek vagytok beszélgetni,megértitek egymást,akkor a szakítástól sem kell félni..felesleges utálni,bosszút állni ,stb...élvezzétek,hogy szeressétek egymást,és ha úgy adódik,hogy el kell váljatok,hát örüljetek neki,hogy egyántalán együtt lehettetek...

Nekem más problémám nem adódott az osztálytársas kapcsolatomban.

Még most is együtt vagyunk..és az hülyeség,hogy nem jó,hogy sokat vagyunk együtt...az igenis jó...de nem csak csókolni kell tudni a másikat. (:

f/16

2010. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én már a második csajt "fogyasztom" az osztályból (10.-es vagyok), és semmi rossz tapasztalatom nincs.
2010. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Osztálytársammal járok...

Már 1 éve... és nagyon jó...

18/L

2010. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!