Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (külföldi) nem érti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (külföldi) nem érti a vicceimet. Most tényleg nem érthető, vagy csak nem vagyunk egy hullámon?

Figyelt kérdés

Egyik

felhívott külföldről, a baba aludt, így suttogva vettem fel a telot, azzal, hogy mindjárt tudok beszélni, csak kimegyek a szobából. Erre megjegyzi, biztos azért suttogok, mert van nálam egy pasi. Erre mondtam én, ha lenne itt valaki akkor nem lenne szükségem arra, hogy suttogjak, mert felénk nemigen érti úgy se senki ezt a nyelvet :) (tehát egy pasi mellett simán tudnék beszélni suttogás nélkül is a párommal, akár az ágyból is és egyik előtt se buknék le. amit viccnek szántam volna. de totál nem ment át...)


Másik:

mindig mondja, hogy az övé vagyok, senki másé, meg hasonlók. egyszer rávágtam, hogy neked VIP tagságod van hozzám, nyugi :) először azt is meg kellett magyaráznom, mi az a VIP tagság, aztán meg fordítva értelmezte hogy nekem van hozzá belépőjegyem..szóval a vicc itt se ment át..


Harmadik:

Voltak múzeumban, küldött egy festményről fotót, amin egy fehér lovon ül valaki és neki harsonáznak, vagy fuvoláznak az emberek.

én meg megjegyeztem, hogy csa nem te vagy a képen király a fehér lovon? :)

ezen megsértődött, hogy ja, fehér lovon jön engem ...ni. bocsánat.


vélemény?


2015. okt. 28. 14:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
nem vagytok azonos értelmi szinten...Mert minimum a VIP-t értenie kellett volna
2015. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen országból való?

Európai kultúrkörben szerintem illene ezt érteni...

2015. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
és ez a "van nálad egy pasi" és a "enyém vagy senki másé" háát enyhén féltékeny és birtokló típus a drága
2015. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Ezek eleg gyenge eroltetett viccek, szerintem csak te erted oket :D
2015. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
A VIP tagsag pedig mar csak azert sem vicces, mert ezekszerint masnak is van tagsaga hozzad ami eppen nem VIP de ugyanugy tagsag csak mondjuk extrak nelkul. egyszoval magadat lerbancoztad vele :D
2015. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 szántóvető ***** válasza:
96%
és neki szültél gyereket?ezt te sem gondoltad komolyan ugye.
2015. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Érti ő a viccet, csak az a probléma vele, hogy féltékeny rád. Nem kicsit, nagyon!
2015. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ver még?
2015. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Valami emberevő migráns lehet a figura,olyan korlátozott beduin,kecskék közé való!
2015. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Azert nem erti a vicceidet mert azt hiszed jol beszeled a nyelvet kozbe meg mast mondasz neki mint amit gondolsz XD
2015. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!