Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (külföldi) nem érti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (külföldi) nem érti a vicceimet. Most tényleg nem érthető, vagy csak nem vagyunk egy hullámon?

Figyelt kérdés

Egyik

felhívott külföldről, a baba aludt, így suttogva vettem fel a telot, azzal, hogy mindjárt tudok beszélni, csak kimegyek a szobából. Erre megjegyzi, biztos azért suttogok, mert van nálam egy pasi. Erre mondtam én, ha lenne itt valaki akkor nem lenne szükségem arra, hogy suttogjak, mert felénk nemigen érti úgy se senki ezt a nyelvet :) (tehát egy pasi mellett simán tudnék beszélni suttogás nélkül is a párommal, akár az ágyból is és egyik előtt se buknék le. amit viccnek szántam volna. de totál nem ment át...)


Másik:

mindig mondja, hogy az övé vagyok, senki másé, meg hasonlók. egyszer rávágtam, hogy neked VIP tagságod van hozzám, nyugi :) először azt is meg kellett magyaráznom, mi az a VIP tagság, aztán meg fordítva értelmezte hogy nekem van hozzá belépőjegyem..szóval a vicc itt se ment át..


Harmadik:

Voltak múzeumban, küldött egy festményről fotót, amin egy fehér lovon ül valaki és neki harsonáznak, vagy fuvoláznak az emberek.

én meg megjegyeztem, hogy csa nem te vagy a képen király a fehér lovon? :)

ezen megsértődött, hogy ja, fehér lovon jön engem ...ni. bocsánat.


vélemény?


2015. okt. 28. 14:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

5-ös a VIP-es viccet nem kell túlkomplikálni ahogy általában a vicceket..

érdekes az ex egyből nevetett rajta


meg ezek nem erőltetettek lennének részemről, csak magyarázva kell itt leírnom, hogy értsék, ettől tűnhet annak.

2015. okt. 28. 15:10
 12/18 A kérdező kommentje:

10-es egy alapfokú eszközkészlettel is lehet ilyet mondani, tök egyszerű mondatok, nem én mondok ást mint amit gondolok.


azon is agyalok amúgy, hogy a fehér lovas téma mélyebb tartalma, esetleg csak nálunk ismert?

2015. okt. 28. 15:12
 13/18 anonim válasza:
VIP tagságot nem tudni, lol. Harmadik világból jött? 3. példádra való asszociáicója olyan, mintha egy gyerek lenne. Egyébként azt mondják, hogy akkor tanul meg az ember egy nyelvet jól, tehát magas szinten, ha érti az adott kultúra, nyelvterület vicceit. Nos akkor ez még valamelyikőtöknél nem jött el. Megfűszerezve egymás nem kielégítő ismerésével és bizalmatlansággal. Ez utóbbi elkerülhetetlen távolság esetén. Mindettől függetlenül: biztos egymásnak valók vagytok ti?
2015. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
70%

"érdekes az ex egyből nevetett rajta "

Nem lehet, hogy nagyon exesíteni akarod őt? Ő egy másik ember..

2015. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"azon is agyalok amúgy, hogy a fehér lovas téma mélyebb tartalma, esetleg csak nálunk ismert?"


Hát Dél-Koreában például az, hogy valaki meglovagol egy fehér lovat azt jelenti, hogy megkefél egy fehér nőt.


Szóval nagyon nem mindegy, hogy a párod milyen kultúrkörből származik és náluk mit jelent a fehér ló (már ha jelent valamit).

2015. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Te minden pasidnak ugyanazokat a szövegeket adod be?
2015. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
85%
én magyar vagyok de énse nevetek rajta
2015. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a viccekkel van a baj. Oké, nem azok a "10 percig röhögök ha újra eszembe jut" hú de poénos viccek, de szerintem adott helyzetben humoros vagy olyan jópofa megszólalások, amiket nem kell túlgondolni. Lehet, hogy nem értette a dolgot, mármint náluk ezeket más vonatkozásban használják vagy szimplán tényleg ismeretlen volt számára az adott dolog. Viszont az is lehet, hogy egyszerűen csak más a humorérzéke...vagy nincs. Nem tudom...lehet, hogy tényleg csak túl féltékeny, azért ezen megsértődni picit durva.
2015. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!