Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek ebbe? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek ebbe? Azt mondja lehet, hogy újra összejön velem.

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottunk, mert küldő körülmények miatt nagyon tönkrement a viszonyunk.

Azóta viszont változott a helyzet, a körülmények rendeződtek.

Mindkettőnket nagyon megviselt a szakítás, ő mondta ki, de láttam rajta hogy tényleg nagyon sajnálja, és bánja hogy így alakult. Én még mindig szerelmes vagyok belé, ő szerintem maga se tudja mit érezzen, én arra tippelek, hogy a régi kapcsolatunkat, mikor még minden jó volt, azt hiányolja, és úgy szeretne, de azt tönkretette az ami később történt, így nem nagyon bízik benne hogy boldogok lehetnénk.

Most viszont felajánlotta, hogy tiszta lappal induljunk újra. Ez nem jelenti azt, hogy egy pár vagyunk, hanem a lehetőséget erre. Először csak haverkodunk, aztán randizhatunk, és ha kialakul újra a dolog, akkor összejövünk. Viszont, mivel most nem vagyunk együtt, nem garantálja, hogy nem ismerkedik másokkal. Ezt amúgy nem kell nagy dolognak képzelni, nem nagyon jár szórakozni, csak a haveri társaságával ülnek össze de ott csak fiúk vannak, esetleg a többi srác barátnője ami tabu, illetve egyetemen is majdnem csak fiúkkal van körülvéve. Egyelőre annyiban merül ki, hogy tinderen nézelődik, de nem veszi komolyan, inkább arra használják egyik egyetemi haverjával, hogy minél nagyobb marhaságokat írkodjanak lányoknak.

Viszont akkor is tartok tőle, hogy valaki megtetszik neki, és őt választja helyettem, és az nagyon összetörne.

Ha viszont nem élek ezzel a lehetőséggel, akkor teljesen biztos, hogy mással fog összejönni.

Ti megpróbálnátok újra így?

21/L


2015. okt. 28. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"... Én még mindig szerelmes vagyok belé, ő szerintem maga se tudja mit érezzen,..."

Ez egy rizikofaktor.

Tiszta lappal újra kezdeni?

Annak idején külső dolgok szét tudtak szedni benneteket.

Hiába a tisztalap ha ez újból meg tud történni.

És...hááát ...

Kivételes esetekben lesz az a lap makulátlan. Hogy akár az elsö veszekedésnél ki ne csusszon az ember száján mi volt.

2015. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De hogy lehet úgy tiszta lappal kezdeni valamit,ha közlöm,hogy semmit nem igérek,azért ismerkedem is.

Értem,hogy nem ugrotok rögtön kapcsolatba. De ha valakivel megvan bennem a hajlandóság és látok esélyt újrakezdésre,akkor erre koncentrálok.

Engem ilyen felvetés után úgy hajtottak volna el mint annak a rendje.

2015. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem.


Ismerkedjen másokkal, ha azt akar. Ne tartalékoljon be! Ha neked nem nagy dolog, hogy ismerkedni akar másokkal, míg téged nem enged el, mert kényelmes fenntartani a lehetőségét annak, hogy ott leszel mindig (hisz érzelmeid vannak iránta), akkor élj így. Szerintem gerinctelen és manipulatív a férfi. Eltesz tartaléknak, és ha nem talál jobbat, akkor ám legyen, ha meg igen, akkor lelép majd azzal a szöveggel, hogy hát mégsem sikerült megjavítani. Gyomorforgató.


"Ha viszont nem élek ezzel a lehetőséggel, akkor teljesen biztos, hogy mással fog összejönni."


Tudod, ki bánná...! Lépj tovább! Többet érdemelsz a kispadnál!

2015. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az eszem nekem is azt súgja amit a 3-as ír, de annyira szeretnék vele lenni, főleg hogy tudom hogy megszűntek a problémáink, amik szétválasztottak.... Nagyon nehéz döntés. :/
2015. okt. 28. 20:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Hidd el nem olyan nehéz.


Azt irod, hogy az eszed azt sugja amit #3-as irt.

Akkor?

Van bizony benne igazság!

Rakd mellé amit irtam!


"... de annyira szeretnék vele lenni..."


Amit #3 irt. Látod! Már hat a minipulációja!

És hogy elmultak amik szétválasztottak?

Problémák mindig minden kapcsolatban vannak/lesznek.

Nagy az esély hogy ismételtek ha jön a következö.

És tényleg. Miért lennél kispados? Ha egy másik csapatban te lehetnél a pálya csillaga!?

2015. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De nekem nem kell más :/ Vele olyan volt, mintha egymásnak teremtettek volna minket, a probléma igazából az volt, hogy alapból kicsit kevés önbizalommal indultam neki a kapcsolatnak. Ez nem volt gond, a párom rengeteget törődött velem, hamar rendbejöttem, viszont az egyetem teljesen lerombolta újra, buktam mindenből rengeteg tanulás ellenére is, ebbe belefáradtam és rengetegszer volt rossz kedvem, amit ő kudarcként fogott fel, hogy mégse vagyok boldog vele. Külön probléma volt, hogy alig tudtunk együtt aludni, mert mindketten koleszosok voltunk, a szobatársak miatt, nos csak napközben tudtunk együtt lenni suliban, meg moziba jártunk, hétvégékre korlátozódott a meghitt romantikázás, amit nagyon hiányoltam.

Azóta váltottam egyetemet, itt jól érzem magam és van önbizalmam, ráadásul össze is költöztünk, így a kettesben töltött idő is meglenne. Minden lehetőség adott a tökéletes kapcsolatra. Tényleg, eleinte olyan boldog voltam vele mint még soha, és ha arra gondolok, hogy ezt újra elérhetnénk, akkor nagyon nehéz ellenállni a kísértésnek. :/

2015. okt. 28. 21:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem. Ha tényleg a másik feled lenne, akkor a számodra nehéz helyzetekben melletted áll, kitart és támogat, bíztat és nem magára veszi, hisztizik és elhagy.


Az a tökéletes kapcsolat, amelyben annyira nagyon boldog voltál, sajnos csak a fejedben létezett/létezik. Az önbizalmad és önbecsülésed építgetése pedig soha nem sikerülhet úgy, hogy másokra támaszkodsz. Gondold át, mert a semmit kergeted most és ki fog használni. Ráadásul azért, mert hagyod. Eddig az egyetem tette tönkre a kevéske önbizalmad, most ez a látszat kapcsolat fogja, ha hagyod. Mert csajozni fog és meg fog bántani vele. Egyértelműen látod te is.


Ideje, hogy védd magad, és egyedül is boldog legyél! Majd ha stabilan megállsz a magad lábán, pontosan tudod, hogy mit érsz és mit VÁRSZ EL egy kapcsolattól, egy férfitól, akkor lesz esélyed egészséges párkapcsolatra. Ez így kapaszkodás a semmibe, sajnos. Kemény időszak, kemény nemet mondani valamire, ami jólesik (egy ideig), de muszáj! A saját érdekedben!

2015. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"De nekem nem kell más!" hiszti meg az önbizalom. Hát egy kicsit nagy a kontraszt!

Nem is értem miért kérdézel akkor. Önigazolás?

Ehhez sajnos nem asszisztálhatunk. Meg nem is akarlak megmenteni magadtól.

Akkor hajrá!

2015. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az a szomorú, hogy hónapokkal ezelőtt mondta hogy probléma van, és láttam hogy azóta tényleg mindent belead, és nagyon próbált kitartani mellettem és helyrehozni. Tudom, hogy fontos vagyok neki, akkor is ha már nem szerelmes. Ez látszik rajta. És az egész kapcsolat alatt mindent megtett értem. Mindent. Bármi volt, mindig vigyázott rám, gondolkodás nélkül segített. Nem csak a fejemben létezik az a jó kapcsolat, tényleg jók voltunk együtt.

Sajnos a fő problémám az volt, hogy nem szeretnek az emberek, ezen magamban nem tudtam túljutni, csak más segítségével. De sikerült is, megszerettem magam.

A legszomorúbb, hogy tudom, hogy igazad van. Csak úgy érzem, soha többé nem lehetnék boldog, ha nem vele lennék :/ Nagyon félek őt elveszíteni.

2015. okt. 28. 21:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Görcsösen kapaszkodsz egy kötélbe. Logsz majd egy helyben de nem jutsz sehova. Mert ez a kötél illuziobol van fonva!
2015. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!