Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhetném 30 fölötti f. fiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetném 30 fölötti f. fiak segítségét? Melyik félnek kell lépnie? 26N

Figyelt kérdés
Abban az esetben,ha munkahelyen ismerkednek,a f.fi kezdeményez,a nő viselkedése 2értelmű,a sors úgy hozza,h.a munka nem köti össze már őket,a f.fi azt hiszi, még jelentkezik munka ügyben a nő.A nő nem ad élet jelet magáról.Kb. mennyi időt tud várni a f.fi,ill. kinek kéne lépnie?(N 26,F 36)
2015. okt. 29. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kétértelmű jeleket adtál neki ne várd hogy a pasi keressen. Én tuti nem keresnélek, csak ha egyértelműek a jelek. Próbáld keresni jelezni felé, akkor biztos fog ő is lépni.
2015. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak kell lépnie aki akar valamit a másiktól.De amúgy tényleg ennyire önállótlan nyomik vagytok vagy csak viccek ezek a kérdések?
2015. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha meg a nő jelentkezik munka ügybe a pasi nem reagàl rà.életszagu történet jobb ha mindkettő màst keres
2015. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pontosan mi volt a férfi részéről a kezdeményezés?leírnád hosszabban?könnyebb lenne válaszolni is.
2015. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annak kell lépnie aki szeretne valamit MINDEN HELYZETBEN.

Édes logikám...... Idióta. 26 éves.... aha..

2015. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most bántam meg, hogy elmúltam 30!
2015. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nőnek kellene lépnie,főleg hogy kétértelmű volt,legfeljebb 1-2 héten belül.A férfi még vár,de azután úgy érzi kerülve van,inkább nem erőlteti.Én jobban szeretem az egyértelmű dolgokat,ha tudom mire számítsak,mint az üres köröket.
2015. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!