Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-16 éves csajok segítségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 éves csajok segítségét kérhetném?

Figyelt kérdés

Ha nem lenne pasitok és felelsz vagy merszezni hívnának az egyik olyan osztálytársadhoz aki nagyon bejön, és nem tudja meg senki ogy ott mit csinálok. Te mit vállalnál be vagy éppen adnál a fiunak vagy magadnak? akármi lehet senki nem tudja meg csak akik ott voltatok (4-en mondjuk, de bennük lehet bízni)


kort is írjatok léccives


2009. okt. 29. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Max egy csókot!

Biztos nem kezdenék el vele szeretkezni a közönség előtt...

Jééézussooom!


16/L

2009. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
77%
szerintem ha kölcsönös a bizalom, és van szenvedély a négy emberközött akkor többet is bevállalnékmint egy csókot. de szeretlkezni semmiképp sem. .:) 15/L
2009. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves lány vagyok, de azért válaszolok. Én is max csak a csókig mennék el, mert a többi dolog már nem tartozik senki másra csak kettőnkre. Szexet meg hasonló dolgokat is csak akkor vállalok be, ha már járunk egy jó ideje.
2009. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
79%

hát, max csók.

esetleg kettesben szex

15/L

2009. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
55%
ha mondjuk nem az van hogy kettennéznek és kettő ember élvezkedik akkor több islehet mint egy csók szerintem :)
2009. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Bocs hogy közbeugatok mert fiú vok de amikor mi felelsz vagy merszeztünk, és már részeg volt mindenki, fokozatosan durvuló feladatokkal (nem bumm bele a közepébe), amikor a csajok is látták, hogy előttük megcsinált mindenki mindenféle hülyeséget, azért jóval keményebb dolgokra rá lehetett őket venni, mint egy csókolózás, bármit is mondanak. Na szexre azért persze nem ^^

16/F

2009. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Persze nem a sexre gondolok

pl.: bekötött szemmel felismerni kinek a melle van a kezedben, hasárol (csak melltarto van rajta, fiunál semmi)

lenyalni a tejszínhabot vagy csokit, bekapni a fiu ujját és ugy szopogatni mintha az a pö.cse lenne, szépen lassan végig csokolgatni lábtol az orrig ilyenek..

amugy ti is írhattok még ilyen ötletek

2009. okt. 29. 14:56
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Ti 14-15 évesen ilyeneket "játszotok"??????
2009. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a felesz vagy mersz még mást jelentett... Azért ez elég durva, hallod.:S
2009. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ha ketten lennénk akkor bármit,de csak ha a bartáom lenne már egy dieje.
2009. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!