Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti újrakezdenétek a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti újrakezdenétek a kapcsolatot ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A lánnyal 9 hónapig voltunk együtt, de nem rég sajnos szakított velem, mert én elkerültem egyetemre, ráadásul koleszban lakom, 140km lett közöttünk és ezt nem bírta elviselni. Alapból távlapcsolat volt, de csak ennek a fele volt a távolság, azelőtt is meg most is hétvégente tudtunk volna találkozni. Azóta volt egy barátja, de újra akarja kezdeni. Nagyon szeretem őt még mindig. Viszont a tudat, hogy azóta együtt volt mással, minden értelemben... Eléggé rosszul esik. Ti a ebben a tudatban újrakezdenétek?
2015. okt. 30. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy NEM kezdeném újra... nézd, a távolságra hivatkozva, felpróbálja pár pasi...hmm hát ez a ha ló nincs a szamár is jó alapon..

Ezt neked kell mérlegelni, és ha jön egy hónap múlva egy újabb lovag akkor téged megint a kispadra küld pihenni...magyarul szrik az érzéseidre, csak neki legyen jó!

2015. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

De egyáltalán nem azért, mert mással is dugott. Ha nem lett beteg, akkor kit érdekel?

Azért, mert a te korodban és élethelyzetedben távkapcsolatban lenni a legnagyobb marhaság és időpocsékolás.

Ott az egyetem, új emberek százaival találkozol, új barátságok szövődnek, csináljátok a közös programokat.

Egy "otthoni" barátnő ennek mindig csak az akadálya lesz. A lehető legrosszabbkor akar majd veled telefonon órákat beszélni, és megsértődik, ha megkéred inkább majd máskor beszéljetek, mert most éppen a könyvtárban vagy.

A többiek már régen a folyosó végében beszélgetnek, nevetgélnek, te meg csak ülsz a szobádban és a Skype előtt kuksolsz, hogy a barátnőddel beszélgess.

Teher lesz az egész egy idő után.

De tegyük fel, hogy kibírjátok az 5 évet, amíg te egyetemre jársz. Tegyük fel utána rögtön össze is tudtok költözni, és kiderül, hogy egyszerűen nem tudtok együtt élni. Mert más ám hetente pár órát együtt lenni, és mindig úgy találkozni a másikkal, hogy előtte már őrületesen hiányzott. Ettől ezer más olyan tulajdonsága lehet, ami hosszabb távon egyszerűen elviselhetetlen számodra. Na ekkor mi van? Az, hogy a legszebb éveidet a nagy büdös semmire kidobtad az ablakon. Mert a társaságból kimaradtál, nem építettél kapcsolatokat, mert folyton a barátnőddel kellett foglalkoznod, stb.


Vagy mi van, ha a lány jön rá ugyanerre?


Sokkal jobban jársz, ha megrázod magad, és elindulsz előre! Biztos vagyok benne, hogy akár a kolesz pár száz benntlakója között, akár a sulidban lesz olyan ány, aki felkelti az érdeklődésedet. Vele pedig mivel többet vagytok együtt - még ha nem is együtt laktok -, jobban megismeritek egymást, és még időben kiderül, hogy jól vagy rosszul döntöttél.


Tudom most szar, meg azt hiszed őt fogod elvenni feleségül, de erre nagyon pici az esély. Bukni pedig sokkal nagyobbat lehet.

2015. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Komoly" távkapcsolatot nem tartanék fönn. Próbáltam már, nem ment... Amúgy meg ha már mással is volt a csaj utánam, akkor nem kezdenék újra komoly kapcsolatot vele. Mondjuk alkalmi dugibabának megtartanám, végül is távkapcsolatban úgyis csak erről lehet szó...
2015. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valószínűleg igazatok van, csak hát ilyenkor nehéz jól gondolkodni, amikor az érzések erősen beleszólnak.
2015. okt. 30. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem kezdeném újra. Egyrészt,140 km nem akkora távolság,én csak levelezős vagyok,buszozgatok havonta párszor ugyanennyi távolságra,de ez kicsit sem viseli meg a kapcsolatom. Másrészt ennyire nem tudott kitartani,mással is volt,akkor nincs miről beszélni. Ha szeretek valakit kitartok,ráadásul 140 km tényleg vicc...
2015. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!