Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Higyjek a ferfinek, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higyjek a ferfinek, ha azt mondja, hogy a korabbi csalodasai miatt nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Vagy itt is ervenyes a "ha igazan tetszenek neki.." szabaly?



Koszonom.


2015. okt. 29. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha azt mondja akkor úgy is van vagy nem mer belevágni, a végeredmény ugyanaz.


Egyébként "higgyek", "férfinak" - szívesen.

2015. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Lelkileg sérült. Védelmi rendszer h ne sérüljön még egyszer. Kerlüd el, csak szenvedést okozhat.
2015. okt. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

én 7 évig nem akartam kapcsolatot, nálam elég szép lányok próbálkoztak be, volt egy lány akivel én akartam megismerkedni, elég szép volt, és belsőre olyan amilyet kerestem, mégis az utolsó pillanatban meghátráltam, mert úgy éreztem nem tudnék még belevágni egy kapcsolatba...

szerintem nem véletlen mondja...persze lehet nem akar megbántani és nem jössz be neki...


22F

2015. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Es a helyesirasi lecket is.

Jol jott.

2015. okt. 30. 07:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen. Hidd el, hogy nem akar kapcsolatot.
2015. okt. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már helyesírás, akkor az elsőnek üzenem, hogy a "férfinek" pont jól van írva. A "férfi" szó magas hangrendű szó, tehát a hozzá való toldalék a szintén magas magánhangzót tartalmazó "-nek" :)
2015. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor én hogy segitsek neki? Megértem őt, nem vádolom. Szeretem, mint embert. Szerelmes nem vagyok vele, vigyáztam a kezdetektől, mert láttam, hogy nem biztos magában.


Inkább ne beszéljünk többet?

Vagy beszéljünk néha?

Változhat később..akarhat még velem kapcsolatot? Vagy ha tovább lennék vele megértő, akkor kihasználna?

2015. okt. 30. 10:35
 8/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom nála mi a helyzet, nálam az volt, hogy nem akartam kapcsolatot, de a lány nem tudott volna mit tenni, mert ez bennem volt, belülről jött...én nekem kellett rajta változtatni...időt adhatsz neki, de nem tudni mennyi kell...és nem biztos, hogy megérné neked, mert lehet lelkileg tönkretenne...
2015. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megcsalta a mindkét volt barátnője, ezért nem akar most kapcsolatot.

Azt hiszem, igazad van.

2015. okt. 30. 10:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm, közben meg folyamatosan bókol. Aztán rájöttem több csajt is hiteget, találkozgat velük, de azt mesélték köztük nem történt semmi intim. Én a helyedben hagynám a francba, csak sérülsz. Ha a közeledben van, csak még inkább megkedveled, de feleslegesen. Őt is 2 exbarátnője csalta meg, őt ismeve nem lepődnék meg, ha ugyanarról a személyről beszélnénk.
2015. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!