Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak tényleg ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg ekkora baj, ha egyszer nem akartam vele lefeküdni? 19L

Figyelt kérdés

Alapjában véve nagyon szeretem a szexet, és mikor itthon volt mindig kerítettünk rá sort, többször is.

Mivel legtöbbször csak hétvégén vagyunk együtt, így általában elmegyünk valahova, vagy itthon, de most az a probléma áll fent,hogy bizonyos okok miatt ideiglenesen anyukámmal vagyok egy szobába.


Egyik este nem volt itthon és lehetett volna rá alkalom,de elmentünk egy eseményre amire már régóta készültünk. EZ után éjjel már nagyon fáradt voltam. Másnap dolgoznom kellett itthon, és tanulnom is mivel stresszes vagyok a suli miatt is , elfáradtam és valahogy már csak annyira volt energiám,hogy hozzábújjak és megnézzünk valamit.

Másnap is egy kis ideig nem volt itthon anyum, de valahogy nem akartam. Nem értem magam sem miért,de nem izgultam fel sehogysem. De mivel láttam,hogy ő akarja, ezért belevágtunk, de szerintem látta rajtam,hogy nem igazán megy...mondtam is,hogy ne haragudjon, nagyon stresszes vagyok valamiért nem megy.

Nem volt semmi baj egész héten normálisan viszonyultunk egymáshoz.

Tegnap észrevettem,hogy kedvetlen,másképp beszél velem.Rákérdeztem és nehezen kibökte,hogy úgy érzi nem úgy viszonyulok már hozzá, és azelőtt nap is alig hívtam fel.

Tudni kell,hogy azelőtt nap egy másik városba utaztam egyik barátnőmhöz,két óránk volt elintézni minden dolgunkat. A vonaton sokat beszéltünk, majd felhívtam mikor megérkeztem, és eligazított hogy hova kell mennem. Majd mondtam,hogy felhívom. Megtaláltam a helyet, a barátnőmmel egyik helyről a másikra rohantunk, két óra után mikor vége lett írtam neki,hogy minden oké és ha felérek a szobába felhívom. Így is volt,majd otthon lefekvés után is felhívtam.

Majd tegnap mondja,hogy az is rosszul esett neki,hogy miután útbaigazott nem hívtam fel,hogy mi van. Magyarul 2 óráig intéztem a dolgaim és az volt a baja ,hogy ez idő alatt nem jeleztem....


Nem értem miért esik rosszul neki ilyen kis dolog is... amikor mindig gyakran hívom...

De nekem már olyan,mintha nem látnám benne azt az erős férfit,mint az elején. EGy-egy dolog túl lealacsonyító, amit tesz, pl úgy próbál felizgatni,hogy a talpam csókolgatja ez meg szerintem kicsit megalázó.


Igazából nem tudom mi volt velem a hétvégén, de tényleg ennyire kiakasztó az,ha egy hétvégén kimarad? :(


2015. okt. 30. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Azzal nem téged akar felizgatni, hogy a talpadat csókolgatja, hanem ő a lábfétises vágyait éli ki ezzel. A férfiak 99%-ának van lábfétise. Számomra egy női talp majdnem olyan izgató, mint egy női mell.
2015. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát oké, elfogadom...

de akkor is tudja,hogy számomra ez nem vonzó...de nem ez volt a fő kérdés:(

2015. okt. 30. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak jobban kell kommunikálnotok. Ezeket a kérdéseket neki kéne feltenned, meg kell szoknotok, hogy nyíltan, őszintén és empatikusan beszéljétek meg azokat a dolgokat is, ami esetleg bánt benneteket.


>Nem értem miért esik rosszul neki ilyen kis dolog is... amikor mindig gyakran hívom...


Ha nem érted, kérdezd meg! Mondd meg, hogy nem gondoltad, hogy ez baj, el voltál foglalva stb. És tudd meg, hogy ő mit gondol, mit érez. Nem nehéz.


>Tegnap észrevettem,hogy kedvetlen,másképp beszél velem.Rákérdeztem és nehezen kibökte,hogy úgy érzi nem úgy viszonyulok már hozzá, és azelőtt nap is alig hívtam fel.


Oké, de miért érzi úgy? Pontos dolgokat beszéljetek meg! Mi változott? Mi a baj? Miért a hülye telefonálgatásban méri(tek) azt, hogy hogy viszonyulsz hozzá? Tényleg máshogy viszonyulsz hozzá, vagy csak ő érzi ezt? Tudsz tenni valamit ez ellen? Mindig vessétek össze, hogy az adott problémát ki hogy látja, és beszéljétek meg a különbségeket! Tanulni fogtok belőle.


>De nekem már olyan,mintha nem látnám benne azt az erős férfit,mint az elején.


Miért? Beszéltél vele erről, ismered az ő véleményét?


Te itt végig apró-cseprő problémákról kérdezel, és nem érted, hogy honnan jönnek. Ne ezekkel foglalkozz, hanem azzal, hogy honnan erednek ezek a problémák.


>EGy-egy dolog túl lealacsonyító, amit tesz, pl úgy próbál felizgatni,hogy a talpam csókolgatja ez meg szerintem kicsit megalázó.


És ezt megbeszéltétek? Mit keres az ágyban olyasmi, ami valamelyikőtök számára megalázó? Azért csinálja, mert lábfétise van (magáért), vagy azért, mert azt hiszi, szereted? Vagy te engedj a kedvéért, vagy ő engedjen a te kedvedért. Egyszerű.


A kérdések 95%-a erről szól. Nem beszéltek egymással rendesen, mintha két idegen lenne kapcsolatban, akik próbálják kitalálni, hogy mit gondol a másik.

2015. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Jezusom. Egyetertek veled kerdezo. Ez a dolog, hogy ket orankent be kell, hogy szamolj, hogy hol vagy ez nem normalis:/ Nem is ertem hogy lehet igy elni. Szerintem a baratod elegge nyomul. Vegyen vissza ne ellenorizgessen folyton kicsit hagyjon teret es akkor maskent fogsz ranezni. Mert amit most csinal az megveszekedett örultseg.
2015. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes választ!

Én próbálok vele beszélni nyíltan, pl mikor észrevettem,hogy valami van, akkor kb 10.jére mondta ki, kellett kérlelnem,hogy mondja már el mi bántja.

És mondta,hogy úgy érzi megváltozott a hozzáállásom felé, kérdeztem itt is ,hogy miért gondolja ezt mert én nem így látom. És akkor mondta,hogy azért mert nem akartam vele lefeküdni a hétvégén és úgy látja nem akarom már őt, és mert azelőtt nap nem értesítettem,hogy megkaptam-e a helyet.

És szépen elmondtam neki,hogy a lefekvéses dolgot már akkor helyben is megbeszéltük,hogy valamiért nem volt hozzá kedvem magam sem tudom miért. Ebből adódott a kérdésem,hogy egy alkalom kimaradása már ilyen bajt okoz a férfiaknak?

És azt is elmeséltem,hogy két óráig nem írtam neki,mert nagy rohanásban voltunk, de utána rögtön felhívtam,miért baj ez? S mondta,hogy ő csak gondolta szólok,ha megkapom a helyet amit kerestem.. de miután ezt megbeszéltük akkor is csak kezdte azt,hogy de ő így érzi és ez van. És én már unom,hogy sokadjára ugyanazért kell magyarázkodjak:/

2015. okt. 30. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Az jó, hogy leglalább te megpróbálsz vele rendesen beszélni. Az is lehet, hogy csak ő éretlen/zárkózott a nyílt kommunikációhoz, nem tudom innen megmondani sajnos.


>Ebből adódott a kérdésem,hogy egy alkalom kimaradása már ilyen bajt okoz a férfiaknak?


Nem kéne, hogy ekkora bajt okozzon. A szex nem menetrend szerint zajlik, ahol reklamálunk, ha kimarad egy járat, és nem is az alapján kéne megítélni, hogy a párunk hogy viszonyul hozzánk. Ezt lenne jó elérned nála, lehet, hogy nem kap egyébként elég megerősítést. Ez nem feltétlenül a te hibád, persze.


>de utána rögtön felhívtam,miért baj ez?


Nem kéne, hogy baj legyen. Ez önmagában nem egy probléma, hanem ahogy az előbb is írtam, egy mélyebb probléma eredménye.


Arra próbálok rámutatni ezekkel, hogy már eleve az, hogy ennyire nem érted, hogy valamire miért így reagál, azt mutatja, hogy nem "ismeritek" egymást eléggé, vagy hogy nem kommunikáltok rendesen (bármelyikőtökön is múljon).

2015. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!