Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI kell a férfiaknak? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI kell a férfiaknak? Nem értem. A párom szerint túl ragaszkodó vagyok. Szerintetek is? Mit kéne tennem, hogy jobban szeressen?

Figyelt kérdés
Szóval elég sokat veszekedünk a párommal. De csak hülyeségeken. Mert vagy neki vagy nekem esik rosszul valami és mindig megsértődünk. A legutóbbi veszekedés alkalmával kérdeztem, hogy nekem mi a hibám? És azt mondta, hogy túl ragaszkodó vagyok... És ezt egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ez probléma legyen, hogy szeretem, és mindig vele akarok lenni. Egyszerűen vele akarom az időmet tölteni, és szívesebben vagyok vele mint a barátnőimmel. Nem is nagyon találkozok barátnőkkel, mert nekik is pasijuk van, és elvannak a saját életükkel. Neki szükséges az, hogy elmenjen heti kétszer a haverjaival inni. És azt mondja szeret velem lenni, de neki mennie kell. Persze nagyon sokszor már "behisztiztem" ezen, hogy inkább őket választja péntek esti programként, és az ivást, mint hogy velem legyen. És ezért ő már nem is mer elmenni sehova, mert én biztos kiakadok. De mondtam neki, hogy ha néha elmegy, az nem baj, de kellenek közös programok is. De ő folyton azt mondja,hogy nem csinálhatja azt amit akar... És szerinte túlságosan is ragaszkodom hozzá... Hát már ez is baj? Legyek egy szemét csaj, aki eljárkál állandóan? Ez kell a férfiaknak?

2015. aug. 24. 11:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... én nő vagyok, de ez nekem is sok lenne. Fontos, hogy mindkét félnek meglegyen a saját élete, ne CSAK egymással tudják elképzelni a szabadidejüket. Igenis fontosak a saját hobbik, a barátok. Kellenek a közös programok IS. De most gondolj bele: ha hisztizel, számonkérsz, akkor még szép, hogy nem szívesen tölti veled az idejét! Ez egy öngerjesztő folyamat, pont azt váltod ki, amit nem szeretnél!

Jobban járnál, ha megértőbb, elfogadóbb lennél, nem hisztiznél, nem korlátoznád, és akkor szívesebben töltené veled az idejét is!

De a túlzott ragaszkodás akkor sem szerencsés, attól minden épeszű ember menekül!

2015. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Oké, én ezt megértem... Csak nekem nincs szükségem külön töltött időre, én rosszul érzem magam, ha nincs velem... Lehet hogy ez fura... Meg mondtam neki, hogy menjen, ha akar, nem tartom vissza és mégis azt mondja, hogy az van belérögzülve, hogy én kiakadok, hogy ha ő el akar menni valahova. És igen, volt olyan, kétszer is, hogy elment, és én is máshova elmentem, és még csak egy sms-t sem írt egész éjjel (máshol aludt) hogy hol vagyok, jól vagyok-e, hazaértem-e.
2015. aug. 24. 12:07
 3/33 anonim ***** válasza:
Viselkedtem így én is, ráment a kapcsolatom...
2015. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Egyet értek. Én sem értem a párod gondolkodás módját, a mai nőkből éppen ez hiányzik szerintem, ami benned meg van. Persze ne csüngj rajta 1-24 órában, de az nagyon szép dolog, hogy mindig vele szeretnél lenni, hogy ragaszkodsz hozzá. :)


24F

2015. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Én egyszerűen nem tudom megérteni, tényleg, hogy ez probléma, hogy én vele akarok lenni? hogy vele tervezem a jövőmet? hogy szeretnék kettesben vele nyaralni? És úgy érzem, hogy én minél jobban akarom, ő annál jobban undokoskodik velem. és elutasít. Szexszel is ez van. Én nő létemre sokat akarok szexelni. Mégis 50-60 %-ban visszautasít. És kérdezem miért? Hát mert én mindig azt akarom, meg mindig simogatom és fogdosom!! Mondom komolyan ez neked probléma?
2015. aug. 24. 12:26
 6/33 anonim ***** válasza:

Az ő szemében te nem lennél szemét ha eljárkálnál, mert addig ő is nyugodtan leléphet! Hidd el ez így van! Ha ő ezt gondolja, akkor hanyagold. Tudom nehéz, de ilyenkor jöjjön elő a büszkeséged! Mondd neki: rendben van. Legalább én is tudok magammal foglalkozni, igazad van. Nem kell mindig veled lennem, lehetek másokkal is. Ezt nyugodtan kedvesen kéne valahogy úgy ahogy leírtam közölni vele. Idő után feltűnik majd neki, mert megszokta hogy "rajta lógsz" és ő bármit csinálhat. De majd te sem leszel ott mindig, lehet pont akkor amikor neki kéne hogy ott légy. Öltözz ki, hívd el a barátnőidet, érezd jól magad! Néha jó tényleg nélkülük! Ahogy nekik is. Én kapcsolatomban pl én vagyok a ragaszkodóbb (mily meglepő), ő meg azt mondta néha azért teszi le a telefont, hogy ne beszélgessünk már mert egyedül akar lenni, pl játszogat gépen. Vagy ki tudja mit... ja. Pedig tényleg 10 alkalomból ha 2 olyan van amikor akkor beszélünk amikor én akarom, nagy szó. Mindig hozzá kell alkalmazkodnom. Veszekszem is érte.

Nálam is megszokta, hogy én mindig készenlétben vagyok kb hátha beszélgethetünk, én megoldom, ő meg nem tudja, mo dja ő. Tisztára fura volt neki, mikor felhívott későn, mondtam neki most én nem érek rá, vártam rád eleget. Meguntam, hogy feleslegesen ragaszkodtam annyira, hogy beszélgessünk, őt meg rohadtul nem érdekelte. Hidd el nem érdemes tényleg annyira oda lenni, mert neked lesz rosszabb. Lásd, hogy ő képes nélküled jól ellenni, eszébe sem jutsz néha lehet piálás közben, amíg te folyton vele akarsz lenni.


Csak jó tanács. Legyél kicsit elérhetetlenebb számára. Én is azt csinálom pláne most. Talán jobban fog értékelni...

2015. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a jó tanácsokat! igen, erre én is gondoltam, de hogyan? mondjuk minden pénteken menjek el a barátnőmmel? Annyira nem nagyon tartom már velük a kapcsolatot, de persze fel lehet velük venni megint :) Mármint néha beszélünk, de ritkán találkozunk.
2015. aug. 24. 12:34
 8/33 anonim ***** válasza:
Most lehet h kicsit bogarat ultetek a fuledbe, de ez a szexdolog fura nekem, biztos nincs masik csaj? Az viszont h a nyakaban logni a masiknak nekem se jonne be, pedig voltam mar nagyon szerelmes en is.
2015. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
nem, biztos nincs másik csaj :) Ő nem olyan... Soha nem csalna meg. Soha nem nézne másik lányra. Egyszerűen tudom, hogy ő nem olyan.
2015. aug. 24. 12:38
 10/33 anonim ***** válasza:

Hasonlóan gondolkodom mint te. Én is minden pillanatban a barátommal lennék. Most is nyár vége van és elvállalt egy-két alkalmi munkát és azon kapom magam lassan, hogy suli, aztán nem is lehettem igazán vele. :(


Nekem is vannak barátnőim, de nekem sincs igazán szükségem külön időre a barátaimmal. Ugyanúgy mint neked a barátnőimnek is megvannak a maga dolgai, általában a barátjukkal vannak.


Suli időben az alap, hogy péntek délutántól vasárnap reggelig együtt vagyunk, mert hét közben tanulás miatt szinte megoldhatatlan a találkozás. A tanulás mellesleg mind a kettőnknek nagyon fontos. Így bármi program van (iszogatás, sütögetés) oda közösen megyünk nem csak ő egyedül. Jó ez lehet, hogy más, mert a haverjait azóta ismerem mióta őt és jóba vagyunk.


Nálunk vannak folyton közös programok. A barátom nagyon szeret velem lenni sokat, persze ő szeret egyedül is elmenni valahova másokkal néha-néha, de ez nem olyan rendszeres mint nálatok.

A legjobb barátja nem érti, hogy tudunk ennyit együtt lenni, ő egyetlen egyszer ellátogat barátnőjéhez, még csak ott sem alszik és megy haza. Neki a haverok fontosabbak, mindig velük van inkább.


A lényeg, hogy megértelek, viszont próbáld meg ezt kicsit a beadni neki, hogy ne minden péntek este legyen a haverokkal, hanem pl. minden második este valahogy. Emellett te is nyugodtan elmehetnél velük, nem hiszem hogy a barátodnak szégyellnie kéne előtted a viselkedését. (csúnyábban beszél az átlagosnál, gusztustalanságok is elhagyják a száját stb...) Nálunk ha így is van a barátom nem zavartatja magát, felszabadult. :)


A másik, hogy mindig tudom, hogy a barátom hol, kinél van és minden este szoktunk telefonálni ilyenkor, ha csak 1 percet is, de beszélünk.


Most nézem, hogy heti 2-szer iszik a haverokkal. Egyik alkalommal mehetnél te vagy akkor csökkentse le egyre. Kompromisszum.

2015. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!