Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek elutanzi a párotokkal hosszúhétvégékre?

Figyelt kérdés

Barátommal több mint egy éva vagyunk együtt, volt már közös nyaralásunk több is, amiket nagyon élveztem. Nem kell nagy költségvetésre gondolni, volt hogy ismerős balatoni nyralójába látogattunk el, volt hogy Visegrádra... Amit éppen találtunk olcsón ilyen bónuszoldalakon. A probléma az hogy a barátom alapvetően utál utazni és nem is érti minek kell elmennünk ide-oda. Mert ő szeret ott lenni ahol van, azt csinálni amit mindig. Nem érti meg a kimozdulási igényem, az utazást is kidobott pénznek tekinti, mondván hogy az élmény elszáll, a tárgyi eszközök amikbe be lehet fektetni (Star Wars-os legó !!!) megmarad... :D Van itt még olyan fiú, aki kedves társam véleményén van és nem igazán szeret más helyekre utazni?

Köszi a válaszokat :)


2015. okt. 30. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekünk a párommal azonos az értékrendünk, mindketten az élményekben hiszünk. Havonta kb. egyszer elmegyünk valahová kirándulni. A különbség annyi, hogy ő kizárólag az aktív pihenést szereti, én meg néha dögleni szeretek kimozdulás közben (pl. wellness), ezért néha külön is kimozdulunk. De én megőrülnék egy olyan pasi mellett, akivel nem élhetek meg közös élményeket!
2015. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit én is otthonülős vagyok és néha nehezen mozdulok ki (28F, egyetemen mekem is megvolt a hosszú kocka-korszak), és én is azt mondom, hogy az utazási élmények alapvetően túl vannak értékelve, de ettől függetlenül tudatosan törekszem arra, hogy a párommal kimozduljunk, sétáljunk, kiránduljunk, mert ő nagyon szereti és nekem is jót tesz, valójában én is igénylem, megszeretem. A divatos nyaralások (síelés, tengerpart stb.) annyira nem vonzanak egyikünket sem, inkább a hétvégi kiruccanások, barangolás, felfedezés, erdőjárás, sziklamászás, vásári forgatag, koncertek ilyesmi.


Valahol meg kell találnotok azt a közös nevezőt, amit mindketten el tudtok fogadni.


A Star Wars legó azért - lássuk be - elég menő, de ezzel érvelni, mint befektetés a kirándulással szemben, LOL

2015. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen... Azért egy kétfős wellness hétvégéből már kijön a millenium falcon... :D
2015. okt. 30. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva van. A párom menne jobbra-balra, én meg maradnék. Egy évben egyszer oké egy nyaralás, kikapcsolódás, viszont pl. nyáron vagy amikor jó idő van menne minden fele...:)

Viszont ettől függetlenül én képes vagyok a kompromisszumra. Néha beleegyezzek, hogy oké menjünk és néha neki kell belátnia, hogy tényleg nem akarok, és maradunk.

Próbáljátok meg ezt ti is.


N25

2015. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lásd be, hogy alapvetően mások az igényeitek. Élvezd ki a helyzetet amíg lehet, mert lehet, hogy hamarosan váltani kell. Ha igazán nagy dolgokra kell majd pénz, onnantól kezdve nem mentek sehova. És hidd el, ez csak az évek múltával csak rosszabb lesz. Az élmények fontosabbak a tárgyaknál.
2015. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Én utálok vele menni bárhová,mert minden nőre csorgatja a nyálát.A nyaralásunk is erről szólt,azóta nem megyek vele sehová.
2015. okt. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szeretünk :) Idén Prágában voltunk hosszú hétvégére, télen még megyünk egyszer az osztrák alpokba :)


A kérdésre úgy konkrétan: nem mentem volna hozzá a férjemhez, ha egy star warsos legót előbbrevalónak tartana a közös élményeknél...atyaég, a barátod nagyon ciki.

2015. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!