Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit kezdenétek a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit kezdenétek a párotokkal ennek tükrében? De komolyan! 20L

Figyelt kérdés

A barátomnak, akivel immáron több, mint 5 éve együtt vagyok, van egy lány ismerőse. A haverja bevallotta, mivel nekem is jó barátom, de persze a lelkemre kötötte, hogy nem tálaljak ki, mert akkor a barátom vele többet szó nem áll, hogy bejön neki a csaj, azért barátkozik vele. Sokat flörtölt régebben vele, többször találkoztam titokban, nagyon szimpatizál a csajjal. A barátom 3 hónapja dolgozik, szóval nem is találkozik vele, a haver szerint ritkán beszélnek egymással. Vele, a közös haverunkkal mindent megoszt. Volt egy olyan eset, hogy a barátom elmondta a haverjának, hogyha nem lennék én, összejönne a lánnyal. Ideális barátnő lenne, mert nagyon figyelmes, meg olyasmiket észrevesz, amit én nem, mert én nem is igazán becsülöm meg őt. Magyarán sóvárgott utána rendesen. De hűséges típus, nem csalt és nem is csalna meg. Szóval igazán odavolt érte, nagyon vonzódott hozzá, ami máig is így van, de hűséges. Csak szavakban már mindent bevallott a lánynak, azt is, hogy le szeretne feküdni vele.


Mióta dolgozik, ami elég kötött munka, a haver állítása szerint nem beszélnek, én hiszek neki, együtt dolgoznak, mindent megbeszélnek, de tényleg mindent. Múlt héten viszont összefutottak a lánnyal ebédszünetben. A barátom odament hozzá beszélgetni. Kérdezte a pasikról, hogy van e már valakije és azt mondta neki, hogy: "Lassan ideje lenne barátot beszerezned."


Ezt 4 napja tudom. 4 napja morfondírozok, hogy mit is csináljak, de mielőtt megbeszélném, szeretnék tanácsot kérni, mivel nekem ez az első és remélem az utolsó kapcsolatom is, merthogy komolyra terveztünk mindig is.


Na most, mit kezdjek ezzel az egésszel?

Mert úgy tűnik, hogy letett róla, hisz azt akarja, hogy bepasizzon a csaj végre, nemde?


Ha mégis akarna valamit, biztos nem mondott volna olyat, hogy: "figyi, gyere már össze mással végre", nem?


Persze ettől még ez nem egyszerű helyzet, de jó jelnek számít? Legalábbis szerintem.


2015. okt. 14. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó jelnek számít, bár az elég gáz, hogy annak idején bevallotta neki a vonzalmát. Mert ugyebár minek mond ilyet, ha nem akar megcsalni? Amúgy nem lehet, hogy a srác haverja hazudott, és csak be akar kavarni valamiért?
2015. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember úgysem őszinte, még akkor sem, ha fegyvert tartanának a fejükhöz. Szóval direktbe rákérdezni felesleges. Én inkább azt próbálnám meg kideríteni, mi az, amit tőled nem kap meg a barátod, ezekre kérdezgetnék rá finoman. Mert, lehet, hogy csak ennyi a baja tényleg. Elég gáz, amit csinál a srác a hátad mögött, hogy udvarol valamilyen szinten a nőnek, de hát ez ellen úgysem tehetsz. Vagy rendezitek a kapcsolatotokat, vagy lelépsz, mert ha akar, úgyis meg fog csalni. Kár más ember naivitásában bízni. Elég lenne egy kis löket, máris lefeküdne a csajjal, ahogy mondta is neki. Az pedig, hogy azt mondta neki, gyere már össze valakivel, lassan itt az ideje, csak burkolt horog. Ezzel azt akarja megtudni a barátod, hogy ő mennyire jöhetne képbe a csajnál.
2015. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hazudik. Én is találtam már a barátom lakását a csaj, de kidumálta.
2015. okt. 14. 14:19
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem értem. Miért mondja neki, hogy pasizzon be, ha nem akarja, hogy bepasizzon? A pasik mindig azt mondják, amit gondolnak, nem átvitt értelembe beszélnek.
2015. okt. 14. 14:27
 5/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy saját magára gondolt.

Minden esetre a múltbeli cselekvései nem vetnek túl jó fényt a kapcsolat jövőjére.. szerintem ha valaki eddig elmegy egy másik csajjal, akkor innen már csak 1 lépés a tényleges megcsalás (bár sokan már ezt sem tűrnék, jogosan).

2015. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát nem esne jól, az biztos.

"Ha nem lenne csajom, lefeküdnék veled"... most így ebbe belegondolva nem kiábrándító egy kicsit (nagyon)? Hát én kiábrándulnék ekkora egy alamuszi viselkedéstől. Plusz még le is járatott téged a havercsaj előtt gondolom, hogy nem vagy elég figyelmes.

Nem mondom, hogy kidobnám, hiszen nem ismerem a többi egyéb jó tulajdonságát, de sajnos ez jellemhiba, és készülj fel, hogy adott esetben simán megcsal majd. Jah és figyelmedbe ajánlom, hogy a problémákat nem veled beszélte meg, és nem, nem a te hibád, hogy nem vetted észre, neki kéne mondani, ha valami nem okés, nem havernak, havercsajnak.

Amúgy meg nem hinném, hogy jó jel. Legalábbis tőlem csak azok kérdezgetnek "a pasikról", akik akarnak tőlem valamit. Értelemszerűen a többi nem a "nőt" látja bennem, ezért nem érdekli, hogy van-e pasim vagy valami.

Én ezt gondolom a dologról, hallgatni nem kell rám, de az ilyen mentalitású pasikkal bizony be lehet fürödni.

2015. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Ott már régen rossz, hogy bevallotta a csajnak, hogy vonzódik hozzá és le is feküdne vele...Ha már ilyeneken jár az agya már baj van. Nem akarom az ördögöt festeni a falra, de lehet, hogy már megunta a kapcsolatot és újra vágyik. Bár nem tudom, hogy ő mennyi idős és volt e előtted már bnője; de sajna ez is belejátszhat...


Viszont az, hogy biztatja, hogy pasizzon be; lehet azért van, mert akkor a pasidnak talán könnyebb lenne "lemondania" róla, hiszen akkor már mindketten kapcsolatban vannak és ez visszatartóbb erő lenne a párodnak és abbahagyná a sóvárgást, mondván hogy "pasija" van...


Én a helyedben mindenképp megbeszélném ezt vele, mert az sem jó, hogy te napokon keresztül ezen stresszeled magad (ami jogos is szerintem). Ülj le vele, mondd el neki, hogy téged mi aggaszt és hogy legyen őszinte...a többi már úgyis adja magát.


N25

2015. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
22%
Most komolyan,benned semmi tartàs nincs?Vagy ennyire èletkèptelen vagy?Meg is èrdemled,sajnàlni tudlak!
2015. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem, nem lehurrogást.! Szeret engem, tudom, érzem, csak van ez a dolog, amit nem értek.
2015. okt. 14. 14:54
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Én meg azt nem értem, hogy ennyire fiatalon minek ragaszkodni egy olyan emberhez, aki már nem szeret téged?

Hiába mondod, hogy "de érzem rajta, hogy szeret", ez nem így van. Voltam már együtt olyan lánnyal, akit szerettem, és olyannal is, akit nem, csak eleinte megpróbáltam ennek az ellenkezőjét magammal is elhitetni. Amikor szerelmes voltam, csírájában fojtottam el még a próbálkozásokat is, rá sem néztem más lányra. Eljátszani meg el tudtam a dolgot a második esetben, hiszen azt mondtam, amit a másik hallani akart, tehát azt gondolta, szeretem. Egy ideig én is, szerencsére amint rájöttem, hogy tévedtem szakítottam, és nem sokáig pazaroltuk egymás idejét.


Ez a srác valójában teljesen eltávolodott tőled.

2015. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!