Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok képes elhinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes elhinni, hogy szeretnek?

Figyelt kérdés

Huszonegy éves éves lány vagyok, 5 éve élek párkapcsolatban, előtte volt egy barátom, de az gyerekszerelem volt.

Nagyon megbántott 2x is barátom, eljátszotta a bizalmam, azóta pedig úgy érzem nem vagyok képes elhinni (ennek már 2 éve), hogy tényleg feltétel nélkül szeret... hogy sosem csalna meg. Annyi negatív tapasztalatot osztott meg velem a társaságom, hogy teljesen elképedek milyen világban élünk. Undorítónak tartom. :(

Annyira félek, hogy én is olyan nagy csalódásoknak leszek kitéve, hogy nem vagyok képes hinni már semmiben sem.


Hogy fordítsam meg ezt az agyamban? Amint biztonságban érzem magam, gyorsan földre szállok és próbálom magam megvédeni a gondoktól. Általában mindig az fordul elő barátom és köztem között, hogy ha történt valami jó, rögtön jött a rossz. Emiatt már nem is élem bele magam dolgokba, nem merem élvezni a jót.


Volt már valakinek ilyen? Menjek pszichológushoz?


2015. okt. 30. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert magadat sem szereted.
2015. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért kell ott is farkast kiáltani, ahol csak bárány van?

Magadnak csinálod a problémát, miért nem élsz vele normálisan, boldog is lehetnél.

2015. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ki kell élvezni a jót, mert nem tart örökké. Ahogy semmi más sem tart örökké.. a rossz sem, szóval utána megint jó lesz. :D
2015. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Èn rengeteget csalódtam már, nekem ezek a gondolatok szoktak segíteni:

- Mièrt lennèl szomoru ha jó minden? Csak elpazarolod az időt amikor boldog is lehetnèl. Ráèrsz akkor foglalkozni a rosszal ha megtörtènik, aami egyáltalán nem is biztos.:)

- Mindig kockáztatni kell, megadni az esèlyt a rosszra de vele

együtt a jora is. hiszen csak akkor nyerhetsz.

2015. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!