Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy megcsalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy megcsalom? Már több mint fél éve nem vagyok vele, de amikor meglátom mégis rosszul leszek, és a legszívesebben sírnék. (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Egy suliba is járunk, és nagyon rossz. Nincs komoly kapcsolatom, de amikor találkozok valakivel, akár randi akár nem, olyan, mintha megcsalnám. Kb. egy hónapja még vissza akart kapni, de nagyon csúnyán bánt velem, de én szerettem.Amikor a haverjaival volt, meg velem, mindig játszotta a nagylegényt, soha nem mutatta ki volna előttök, hogy szeret. De tudtam. Nem mennék vissza hozzá, de úgy érzem hogy szeretem. Mit csináljak? (1,5 évig voltam vele) 18/L
2010. márc. 18. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a srácot felejtsd el, szóra sem érdemes. Ha nem vagy vele, miért csalnád meg! Ez elég ferde dolognak tűnik nálad. Éld az életed, nem kell vele roszban lenni, de jóban sem.
2010. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Detto!
2010. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért érzemúgy, hogy megcsalom, mert valszeg még szeretem,és furcsa más fiúkkal lennem. De remélem már lassan tényleg kiheverem.
2010. márc. 18. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt jól látod, valószínüleg még szereted.Én két évig voltam így ezzel. Nem elkeseríteni akarlak, de ha nagyon szeretünk valakit, akkor a belőle való kiszeretés nem megy olyan könnyen! Idő kell hozzá! Egyébként normális, hogy így érzel, de azért próbálj erőt venni magadon, és ismerkedj! Ha nem megy akkor ne erőltesd! Lehet, hogy több idő kell a gyógyuláshoz!
2010. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy fogok ismerkedni...Amíg ennyire rossz látnom,és így érzek..Majd talán később...Köszönöm a választ!
2010. márc. 18. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg gyorsan elfelejteni

Kösd le magad...csinálj délutáni programokat a csajokkal esetleg sportolj valamit stb... légy kreativ :)

2010. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!