Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Extrovertált fiúk! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrovertált fiúk! Ha egy lány introvertáltnak tűnik, akkor nem tetszik meg, nem szólítjátok meg?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sokkal nehezebb a közelébe kerülni eleve egy ilyen természetű nőnek, a legtöbb ilyen lány még köszönni sem képes, elutasító, ráadásul ez látszik a viselkedésükön a megjelenésükön a nézésükön is, hogy ha ennyire visszahúzódók.


sok időt sok türelmet igényel ami egyáltalán nem biztos, hogy megéri, ezért 3x is átgondolom, hogy belevágjak e.

2015. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Mivaaaaan??? 😁😁😂😂
2015. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Én introvertált lány vagyok, de szinte csak extrovertált srácok szólítanak meg. Introvertáltabbakkal valószínűleg csak kínos csendben ülnénk, míg egy extrovertáltabb személy többet mesél és kérdez, így gyorsabban törik meg a jég.
2015. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Igaza van az előttem lévőnek!

Amúgy meg ha jó teste van akkor ranyomulnak.

Gondolom az ilyen csajokat aranyosan,agymanipulalva lehet felszedni.És azoknak a pasiknak valók akik félnek a többi nőtől h megcsaljak őket,ezekben meg bíznak.gyorsan el is veszik meg gyerek. Aztán a világ előtt eladják a státuszt.

2015. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Személyiség, nem trovertáltság függő.
2015. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Csendes nőhöz beszédes férfi illik és fordítva. Én csendesebb férfi vagyok, de egy olyan lány a barátnőm akinek be nem áll a szája és én ennek örülök, legalább nincs kínos csend.:D
2015. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy én magyarázkodok, inkább te írd már le nekem, hogy a kettő miért zárja ki egymást? Egy kapcsolat nem két egyforma emberből áll (többnyire). És látom valaki szereti a "szakszavakat".
2015. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mint intro srác tudom hogy introként lehetetlen személyesen barátkozni, ismerkedni... Egyedül neten lehetséges ez. De az meg nagyon "zsákba, macska!"
2015. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
#5 Ezek a fogalmak pont a személyiség típusát határozzák meg.
2015. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Introvertált lányok! Minek kell nektek extrovertált fiú, és miért nem adtok esélyt az introvertált fiúknak is?


Az introvertált nem azt jelenti, hogy semmiféleképpen nem kezdeményez, úgyhogy nem kell ezzel a kifogással jönni.

2015. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!