Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres az exem, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres az exem, ha ő szakított?

Figyelt kérdés
Négy hónapja szakított velem a barátnőm 2év után, az indok az volt, hogy már nem érez olyat mint az elején.Pár napra másik barátja lett.Azóta én egyszer sem kerestem de ő havonta rám irt valami indokkal.Egy hónapja facebookról letiltott ok nélkül de pár hét után feloldott és bejelölt de én nemigazoltam vissza.A buszon néha összefutunk és mindig mondja hogy ülljek mellé de én nemet mondok.A barátainek fordítva mondja el a dolgokat,hogy én nemhagyom békén meg zaklatom.Miért csinálja ezt ha van neki másik??

2015. nov. 2. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Blöööee, utálatos az ilyen. Talonba tartana.
2015. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeret a figyelem középpontjában lenni (ezt a fordított sztorira értem, ahol azt állítja, hogy zaklatod)...Szánalmas az ilyen. Viszont azt, hogy miért keres téged ezek után nem tudom...De én biztos nem foglalkoznék vele és egy idő után leáll majd.
2015. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Állítólag úgy tett a barátnőnek hogy ha szakít a mostanival,akkor még lehet megpróbálná velem újbol.
2015. nov. 2. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..


Kicsit idősebb vagyok és a mellékzöngék eltérőek, de a fő vonulata ugyanaz. Nem kellesz neki, de másé se legyél. Illetve szenvedjél csak és mindezt lehetőleg úgy csináld, hogy láthassa... hatalmi játszma az egész. Saját példámból kiindulva!

2015. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát azért nem pont igy van az én esetem,mert sok mindent nem irtam ide .
2015. nov. 4. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!