Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim ma szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim ma szakított velem, én kerestem, de nagyon bunkó volt, ezért kikapcsoltam telót stb, most meg keres?

Figyelt kérdés
kb semmi előzmény nélkül dobott,én tényleg szerettem őt,rengeteg évet "pazaroltam el " rá és a mai napon bejelentette hogy nem akar velem lenni,mert hogy én nem teszek a kapcsolatért. igaz hogy ez hazugság,mert én vagyok az aki a legtöbbet tette az egészért,de szóhoz sem hagyott jutni.hazamentem sírtam,ordítottam ilyenek..smst írtam neki,facen írtam ilyenek..alig alig válaszolt,de lényeegében lekoptatott,bántott..jó én kikapcsoltam telóm,facen nem is néztem meg az üzenetét már ne idegesítsem magam továább.erre látom,hogy most meg folyamatosan írogat.. most mit képzel?
2013. nov. 24. 22:49
 1/3 QueenRavenna ***** válasza:
Fú ez tényleg kritikán aluli. Nehogy kibékülj vele!
2013. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zotanbro ***** válasza:
biztos keres....
2013. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem értem,én megmondtam neki,hogy gondolja át jól,hogy véget akar -e ennek vetni,mert nem várok rá ,ha úgy dönt,hogy ne folytassuk. mert már volt rá példa hogy szakított de két hét múlva már keresett.

én nagyon szeretem,de most komolyan mit képzel?láttam hogy a haverjainak már elmondott mindennek mert posztolgattak egész délelőtt ilyen hülye zenéketm,meg írogattak a falára..engem meg folyton bántott.úgyhogy pont eldöntöttem ,hogy akkor békén hagyom,most meg hirtelen érdeklem?na ne...

2013. nov. 24. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!