Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a legjobb baratomnak, hogy szerelmes vagyok bele?

Figyelt kérdés
ha visszautasit,akkor sem szeretnem,ha a baratsag tonkremenne...mit tehetek?
2010. márc. 18. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
"Szerelmes vagyok beléd, tömd be a nunusom"
2010. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hát az attól függ...próbálj kedveskeni neki ha természetesen lány ha meg fiú akkor valahoyg derítsd ki h bejössz e neki mert ha igen akkor egyszerűen csak kérdezz rá "mi lenne ha pl én szerelmes lennék beléd???"

vagy valahogy máshogy vagy mond meg neki h szereted...vagy találkozzatok és beszéljétek meg a helyzetet kitudj alehet h ő is ugyan ilyen problémával köszködik...és lehet ge egymásba vagytok szerelmesek minden esetre derítsd ki minnél előbb

2010. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18/L vagyok:)
2010. márc. 18. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy belé,soha nem leszel már csak a barátja!Ha elutasít szenvedni fogsz és vágyakkal gondolni rá,vagy utálkozni fogsz felé,ha meg ő is szeret akkor az már nem (csak)barátság!Ha igazán szerelmes vagy, valld be neki,mert ha nem ,akkor biztos hogy rosszul jössz ki a dologból!:) Aki mer,talán nyer!
2010. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy többet érzel. Ha visszautasít, lehet, hogy így a te azutáni "hozzá állásod" miatt fog tönkremmeni a barátságotok, ami így már eleve tényleg nem is barátság.:)
2010. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha normális akkor utána is maradhatok barátok.
2010. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos nálam is ez volt a helyzet. Szerelmes lettem egy lányba akivel még a megismerkedéssünkor megbeszéltük hogy csak barátok leszünk. Igen ám, de közben belé szerettem.

Ráadásul a lány leszbikus.

Bevallottam neki hogy én többet érzek mint barátság. De ő ragaszkodott h barátok legyünk vagy soha nem fog velem beszélni...Én bele mentem, de csak azért hogy legalább láthassam és néha néha megöleljem. Minden nap rágondolok és szenvedek.

Úgyhogy most ott tartok hogy véget vetek a kapcsolatunknak mert ez fáj nekem. Főleg úgy hogy látom hogy egy másik embert választott (egy leszbi lányt).

Én nagyon ritkán esek szerelembe és most nagyon el vagyok kenődve.

32f

2010. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen oda állsz elé, és megmondod. Hidd el megkönnyebbülsz, akármi is lesz a válasza rá, mert nem fog belülről emészteni. 27L
2010. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!