Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő nők /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők / feleségek! Mi volt a legdurvább, legfájdalmasabb sértés, ami a párotoktól ért? Ami nagyon rosszul esett, tiszteletlenül beszéltek veletek?

Figyelt kérdés

Itt most nem arra gondolok, amikor pl. egy hosszú nap után ideges a párotok és kedvetlenebb, ingerültebb alapjában véve. Olyan szavakra, stílusra gondolok, amire hosszú idő után is emlékeztek, mert elfogadhatatlannak érzitek egy kapcsolatban. Milyen gyakran beszél veletek úgy a párotok, hogy rosszul esik?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. nov. 3. 21:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
'menj és b*szasd is meg magad'
2015. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%

Mi fél éve vagyunk együtt, de eddig még egyszer sem történt ilyen, ha ingerültebb munka után, akkor sem rajtam vezeti le, erre mindig odafigyel.

Ha ilyen durvát mondana, mint az első hozzászóló írta és azonnal szakítanék- bár egy ilyen megjegyzésnek valami oka is kellett legyen...

2015. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Gyönyörű...:/

Azt még elfelejtettem az előbb megkérdezni, hogy ha valakinek ilyen bunkó megjegyzésekben van része, az milyen hatással van az érzéseitekre? Nem érzitek azt, hogy folyamatosan kiábrándít a párotok és nem tudtok már rá férfiként nézni?

2015. nov. 3. 21:22
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

annyi volt az oka, hogy az előző barátnője valószínűleg megcsalta, és emiatt idegbeteg volt.


egyébként (többek közt) ez az egyik oka hogy nem vagyok már együtt vele.

2015. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
A barátom /utobb kiderült megcsalt és/ tervezte, hogy elutazik egy vidéki városba, véletlenül a barátnőmmel mi is azt terveztük hogy pont abba a városba megyünk. Erre azt reagálta a barátom, hogy amikor ő épp ott van, én ne merjek oda menni.. azóta már külön vagyunk.
2015. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer összekaptunk és hozzám vágta, hogy "Olyan vagy mint anyád." Vérig sértődtem ezen...hiszen, hála az égnek, hogy semmiben sem hasonlítok anyára és a személyiségem is 100%-ban Aputól jött. Rossz a kapcsolatom anyával és borzasztóan rosszul esett, főleg, hogy megpróbálok semmilyen téren sem hasonlítani anyámra, erre mindig odafigyelek...


N25

2015. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%

Egy vita hevében a fejemhez vágta, hogy ő tart el, úgyhogy fogjam be a számat és nyeljek le szépen mindent. Abszolút nem éreztem jogosnak, hiszen direkt megbeszéltük, hogy a lakbérbe és a rezsibe nem kér, cserébe én vásárolok be. Ez így is volt, én főztem, én vettem meg minden háztartási cikket, stb. Nagyon, nagyon rosszul esett, hogy miután én úgyéreztem, hogy letisztáztuk a dolgokat, ezzel jön. Nem tartottam fairnek. Ezzel nagyon megbántott, mert mindezt olyan stílusban adta elő, mintha valami élősködő pióca lennék.

Azóta már nem vagyunk együtt.

2015. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon hosszú, több évtizedes házasságom volt, nagyon sokat veszekedtünk, nagyon sok mindent egymás fejéhez vagdostunk, másfél éve elváltunk, de most, hogy kérdezed, nem tudok felidézni semmi olyat, ami ide illő lenne. Pedig milyen sokszor bőgtem vizesre a cihát, mert megbántott a férjem, de mostanra valahogy megszelídültek a dolgok.

Nem haraggal váltunk el, most is tartjuk a kapcsolatot, talán ezért.

2015. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%

Off: Nem tudom miért ír olyan, aki nem élt át ilyet! Ne itt kérkedj röffff.


On: Amikor felvetettem a páromnak (nyugodtan, nem sokadjára) hogy tehetnénk valamit a szexuális életünk felturbózásáért, erre ő annyit mondott, hogy ne idegesítsem, őt ez nem érdekli....Nekem ez esett a legrosszabbul!

2015. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Azt mondta, hogy nálam jobbat érdemel, illetve hogy én nem érdemlem őt meg. Meg is kapta a lehetőséget, hogy keressen valakit akivel megérdemlik egymást, de nagyon hamar rájött, hogy nincs nálam jobb :) Azóta nem mondott olyat, ami rosszul esne.
2015. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!