Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyok együtt a barátommal. Egy normális párkapcsolatban hányszor szoktak szexelni egy héten?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Felteszem változó :)

Attól függ, hogy fárasztó nap volt-e, ki mikor kezdeményez, mennyire vagytok egészségesek, hány éveske vagytok, mióta vagytok együtt, mikor láttad utoljára, hányszor találkoztok...

Éppen ezért nem hiszem, hogy lenne alapérték, és szerintem különben se hasonlítsd magad másokhoz, ez a TE kapcsolatod, és nem másé :)

De ha feltétlen érdekel, annyiszor szoktak szexelni ami még/már mindkét félnek jó :)

2015. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. okt. 7. 21:34
 3/10 anonim ***** válasza:
23,29 szer de csak ha telihold van.
2015. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom azért tetted fel a kérdést, mert ritkának érzed.

Én is lány vagyok, 3 éve együtt a párommal, és ritkának érzem. :/

Folyton hasonló kérdéseket teszek fel :S

Ha gondolod írj privit, és kibeszéljük a tapasztalatokat :)

22L

2015. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi kedden leszunk masfel evesek, meg fiatalok vagyunk es eleg tuzesek, heti kb 10szer szexelunk, de van hogy tobbszor, egyutt elunk es bujos par vagyunk, de igaza van az elottem levonek, nem kell masokhoz hasonlitanod a kapcsolatod es nagyon fugg a korulmenyektol
2015. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden nap igenyeljuk. N
2015. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk általában heti kettő- három, de van mikor több. 2 éve vagyunk együtt. 25N 33F
2015. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem még híznom kell:D :(
2015. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Mi a volt pasimmal egy héten 7-8-szer szexeltünk kb.
2015. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha lehet napi szinten legyen, ha nem akkor viszont min 1 ora legalabb minden masodik nap, ha van 3- 4 orgazmusom akkor egy- ket napig elvagyok.
2015. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!