Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is ennyire utáltok veszeked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ennyire utáltok veszekedni mind párkapcsolatban, mind az élet egyéb területén?

Figyelt kérdés
Nekem konkrétan gyomoridegem van tőle, ha veszekedést hallok. Ilyenkor fáj a gyomrom, eregetem a gázt, az idegeim az egekben vannak... Épp ezért minden lehetséges veszekedést kerülök, még akk is, ha ezzel fejet kell hajtanom vki előtt. Tudom, gyáva viselkedés, de hiába, egyáltalán nem bírom a veszekedést, szabályosan beteg leszek tőle...

2015. okt. 31. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is konfliktus kerülő vagyok...inkább magamban tartom ha valami bajom van...(Bár ez leginkább anyuval fordul elő...) Én is sík ideg szoktam lenni, de inkább, minthogy leüvöltsem bárki fejét.

Viszont ha a párommal van gond, vele inkább megpróbálom higgadtan megbeszélni, de ez meg ritkán sikerül, mert néz bambán a "Nem értem mi a bajod" tekintettel és azon viszont nagyon feltudom húzni magam és akkor ki jön belőlem.

De átlagban én is kerülöm az ilyeneket, csak ha nagyon muszáj akkor indítok vagy szállok bele veszekedésekbe...

2015. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sajnos ebben élek, amíg át nem tudok költözni a saját lakásomba (az eladóra várok), mivel anyukám a pszichés betegsége miatt minden nap morog, kiabál, veszekszik (nem csak a családdal, a fallal is).
2015. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem találtam még meg azt az értelemben hozzám illő embert akivel érdemes lenne veszekednem! Aki az épp ész normális érveket nem érti azzal biztos nem állok le vitatkozni veszekedni! És ebből az okból nem hagyom hogy mindenféle buta ember miatt nekem bármi lelki bajom legyen!

Szóval a hülyékkel nem kel foglalkozni! Hidd el őket ezzel tudod felhúzni a legjobban ha látják rajtad a totális érdektelenséget!

2015. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!