Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Elfoglalt? Surgos!

Figyelt kérdés
a baratommal fel eve vagyunk egyutt, es en ugy erzem teljesen elhanyagol...nagyon rossz erzes...egyetemen van, en meg gimis vagyok...messengeren altalaban invisible-be van, ha en nem irok ra, akkor nemis beszelunk...smst nem ir...felhivni nem szokott...2 hetente jar haza, olyankor minden oke...ha 2 napig nem beszelunk, az sem zavarja, ha egy hetet nem beszelunk, az sem...nem ertem...szerintetek megcsal?...mert szerintem igen...teljesen ossze vagyok zavarodva...en vagyok tul igenyes azzal hogy legalabb 2 naponta szeretnek vele kommunikalni?...irjatok...
2010. márc. 18. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon szerethet, de nem hinném hogy megcsal. Én ha már egy fél napot nem beszélek a drágámmal hiányzik és ő is így van vele. nem hiszem hogy ő lenne az igazi és hát te se neki. Azért kérdezd meg miért viselkedik így. Lehet csak nagyon elfoglalt.
2010. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hagyd ott. nem érdemel többet.
2010. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem szeret már :S
2010. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hagyd ott!
2010. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne hallgass az idiótákra akik 2 szóban válaszolnak.

Beszéld meg vele.

Az én párommal 3 és fél éve járunk és mivel utál msn-ezni és telefonálni, ezért általában én keresem. Megkérdeztem, hogy miért nem hív és azt mondta, hogy feleslegesnek érzi, mert tudja hogy jól vagyok. Egyszer azért kipróbáltam hogy én nem hívom :) 2 napig bírta aztán csak felhívott. Szerintem azért írta hogy tudja hogy jól vagyok mert én mindig felhívom :) a lényeg az hogy BESZÉLD MEG VELE!

Amúgy ami azt illeti hogy nem ír, lehet hogy kocka lett nem? Ezek inkább kocka tünetek, vagy ő sem szeret msn-zni mint az én párom. Vagy nem akarja hogy zavarják és úgy gondolja, hogy majd írsz ha akarsz, de mások hagyják békén.

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, és nem az a megoldás hogy dobod. Egy kapcsolatárt fáradni kell, és meg kell értesd vele, hogy nem csak neked, hanem neki is tennie kellene valamit hogy jól működjön.

Sok sikert

2010. márc. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a baj csak az, hogy ha felhivom sem lehet vele 2 percnel tobbet beszelni, mert keres valami kifogast hogy letehesse a telefont...probaltam mar megbeszelni vele, de azt mondta hogy altalaban nincs sok mondanivaloja...lehet en komplikalom tul a dolgokat, vagy nemtudom, de ez igy nem jo...olyan nagy elvasar tolem, hogy legalabb 2 napba egyszer beszeljunk?...
2010. márc. 20. 11:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, teljesen igazat adok, hogy többet foglalkozzon veled, de én csak azt javasoltam hogy beszéljétek meg ahelyett hogy rögtön kidobod :)

Szerintem érdemes megfontolni a beszélgetést, sok sikert :)

2010. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
beszelgettem...azt mondja, nagyon szeret, csak kifogy a mondanivalobol...es hogy, attol meg, hogy minden nap nem beszelunk, ugyanugy szeret, mint eddig...en nemtudom....ossze vagyok zavarodva....:((
2010. márc. 22. 14:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt hogy mit szeretnél tenni, csak rajtad múlik, de legalább tudod hogy megpróbáltad. Az nagy lépés hogy szeret, lehet csak szótlan, nem tudom. Mindenesetre te megtettél mindent, és majd eldöntheted legalább bűntudattól mentesen, hogy mi legyen kettőtök sorsa. Mindenesetre személyesen add ki az útját, ha úgy döntesz. Esetleg még megpróbálhatod a kis praktikákat, hogy elejtesz egy megjegyzést valamiről, hogy "úúú de jó lesz a ma délután, de most mennem kell majd hívlak 2 körül." Persze te nem hívod és rágja a fene, hogy mi lesz olyan fene jó délután. Akkor lehet felhív és te meg elmesélheted, hogy elmentél ide-oda ezt- meg ezt csináltad. :) De persze csak az igazat meséld el, szóval igyekezz minél érdekesebb életet élni. Hajrá :)
2010. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem szeret, csak nem mer elhagyni, mert még mindig jobb, hogy vagy neki (valamennyire) mintha egyedül lenne. Sztem nem csal meg, csak már nem szeret. Ha megcsalna, akkor vagy elhagyna a másik lányért, vagy a bűntudata miatt a tenyerén hordozna, hidd el.

30/l

2010. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!