Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fáj hogy vége lett....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj hogy vége lett. Mit ajánlatos ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
lassan 3 éves kapcsolatomnak lett vége. De félek az egésztől, mert valószínűleg ezt több éven keresztül nem tudom kiheverni. Mi jó ilyenkor? Azt gondolom hogy soha nem lesz senkim, egyrészt mert csúnya vagyok és teltkarcsú, másrészt meg mert nem tudnék megnyílni ezek után senkinek, és félnék egy újabb kapcsolattól és csalódásoktól. És nincs olyan férfi akire én vágynék és kitartunk egymás mellett. Valamint nem bírja elviselni a hisztieimet, egyszerűen nem tudok bennük megbízni és nagyon féltékeny vagyok. Ezektől félek nagyon. Nem így van?
2010. márc. 18. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A hülyeségeiddel egy ideig még szenvedni fogsz, túlélsz. Aztán egy szép napon eleged lesz a baromságaidból, és jól seggberúgod Magadat, hogy ennek vége, eleged van az ilyen érzéseidből. Na, attól a naptól fogva leszel fa.sza csaj, és éled rendesen az életedet.
2010. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden szakítás után kilátástalannak tűnik a helyzet, de a legfontosabb: ne csüggedj le!Akkoris ha nem hiszed el, lesz valaki más, majd törött szíveteket fogjátok ápolni..és amíg nem jött el, addig is ott vannak a barátok, menj el velük, tereljék a figyelmedet az első hetekben...

Akkoris ha most úgy érzed hogy soha többé nem lesz jó semmi, ez az érzés gyorsan elfog múlni, ha hagyod.

2010. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hisztik és a féltékenykedés miatt lett vége az előzőnek?

Egyébként természetes,hogy most még nem tudsz elképzelni más pasit magad mellé,adj időt és később ezt másképp fogod látni.De gondold végig,hogy a most vége lett kapcsolatodban mit szúrtál el,a párod mit szúrt el,mi az,ami benne nem volt meg és neked fontos,hogy meglegyen,hogy te miket hibáztál,azon hogy tudnál javítani stb.Ha vége van egy kapcsolatnak az kegyetlenül fáj,de ha már így alakult legalább profitáljon az ember belőle annyit,hogy tanul a hibákból,hogy legközelbb ne kövesse el és akkor nem egy mókuskerék lesz az élet visszatérő gondokkal.

Felejtésnek a legjobb,ha új célokat tűzöl ki magadnak és beleadsz mindent,hogy megvalósítsd.Jah és az örök igazság,ne maradj egyedül,járj el a barátaiddal minden hová :)

2010. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de nincsen olyan barátom akikkel el tudnék járkálni. Főleg nyáron nem:((
2010. márc. 18. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!