Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevesebb fizetéssel mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb fizetéssel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

A konkrét probléma, hogy 2x annyit keresek, mint a párom. Ennek megfelelően kik ki a maga anyagi lehetőségeivel ad bele a közös dolgokba (albérleti díj, rezsi, kaja, stb), ezzel sosem volt probléma. Nem egyszer volt, hogy külföldi utak esetén is többet adta belem, pl. repülőjegyet vagy szállást nem közösben, hanem én fizettem ki. Ezzel sincs gond, adok, ha tudok, ez természetes.


Jövőre azonban drágább utat tervezek, és neki nem lesz rá pénze, és valószínűleg ezeket nem fogom tudni neki megfinanszírozni. Mit lehet tenni ilyenkor?


/4 éve nyüstölöm, hogy keressen jobban fizető munkát, de nem teszi. Pedig nem is igazán szereti, amit csinál... mondjuk, mostanra egész jól feljutott a ranglétrán, ez tény, de ezért a munkáért, amit végez 2x ennyit kellene kapnia (ez a magyar valóság, de ez egy másik téma). /



Ki volt már ilyen helyzetben? Le kellene mondanom az álmaimról, csak mert Ő kevesebbet keres?

Ötlet? Vélemény?



2015. nov. 6. 12:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem. Ezert szoktak az ambciozus emberek hozzajuk hasonlo anyagi korulmenyek kozott elovel kezdeni.
2015. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Mennyire faraghatók a költségek a kinézett utazással kapcsolatban? Próbálj minimalizálni, az élmény fontosabb, mint a pucc. Ha tovább nem faragható, esetleg toljátok el következő nyárra, és még egy évet gyűjtögettek rá.

Mi lesz, ha gyereketek lesz, és egyikőtök fizetésének egy része kiesik a GYES miatt?

Sokaknak kellene többet kapni azért a munkáért, amit végez, én már épp eleget tapasztaltam ezen a téren...

2015. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
31%
Te a kan vagy vagy a nőstény?
2015. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Kapásból ne tervezz olyan dolgokat, drága utazást, amit nem tudtok kifizetni közösen se, vagy ha igen akkor belerokkantok. Egy jó utazáshoz szerintem nem kell a világ másik részére tervezni, az országon belül, vagy a szomszédban is van egy csomó olyan hely ami felejthetetlen élmény lesz, és nem kell érte vagyonokat fizetni. Persze ez csak akkor járható út, ha nem a luxus 8 csillagos világkörüli út a cél, vagy a legmenőbb tengerparton 2 hétig csak a hasatok süttetése, mert az milyen menő, ha másoknak elmeséled... Ha meg olyan álmaid vannak, ami nem összeegyeztethető a kapcsolatoddal, akkor el kell dönteni mi a fontosabb, mert mindkettőtök szarul fogja érezni magát hosszútávon.
2015. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

1: Azért akkora eltérés nincsen. Nem egy újgazdag úrfi vagyok :) És nem fizetések alapján válaszok társat.


2: Pont eltolni nem szeretném, mert utána már esélyes lehet a gyerek projekt.. a lefaragás meg van, de így is 250-300 ezer körüli lesz. Ez azért nem olyan eget rengető összeg, de neki sok, legalább 150-et kellene Neki adnom, hogy el tudjon jönni.. de nem tudok.


3: Sztem ez indifferens. Egyébként F.

2015. nov. 6. 12:50
 6/32 A kérdező kommentje:
4: Egyet értek Veled, nem is tervezek ilyen utat, nem kell a puccparádé... ahogy olvashatod az előző kommentemből, itt nem egy megfizethetetlen útról van szó.
2015. nov. 6. 12:53
 7/32 anonim ***** válasza:

"Jövőre azonban drágább utat tervezek, és neki nem lesz rá pénze, és valószínűleg ezeket nem fogom tudni neki megfinanszírozni. Mit lehet tenni ilyenkor?"


Ebben az esetben NE TERVEZZ drágább utat!

2015. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Tegyetek félre havonta valamennyit, akkor nem hirtelen kell kiadni majd. Én is így gyűjtöttem minden utamra, hogy félretettem, aztán mire kellett, nem volt gond. Nézz ki jó kamatozású lekötéseket, vagy lekötési/befektetési akciókat. Én most pl. nézegettem a CIB befektetési alapok akcióit.
2015. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
52%
Hasonló helyzetben voltam. A nagy utazást, ami a párom álma volt, esküvő utánra időzítettük, mindenkitől pénzt kértünk nászajándékba és szépen elutaztunk.
2015. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

Utolso - es akkor mondjon le az ember az almairol, csak mert a masiknak nincs kedve valtoztatni az eleten? Milyen jogon, megis? Nem kell allandoan mindent egyutt csinalni. Plane, hogy a lany nem igazan tori magat azon, hogy allast valtson.


En a baratnod helyeben biztos nem sertodnek meg, ha elutaznal.. Ha nincs valamire penzem, nem varom el a masiktol, hogy finanszirozza, mert megis milyen jogon? Mondjuk nalam tokre rendben van a kulon utazas. A baratnod mit gondol errol?

2015. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!