Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen hátrányok lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányok lehetnek hogy összejöttem anyuka pici fiával?

Figyelt kérdés
3 hónapja együtt vagyok egy tipikus anyuka pici fiával. 33 éves és anyukája a mindene, együtt laknak, anyukája kikészíti a ruháját, megengedi neki a fürdővizet, mindig kaját ad neki mindig, öltözteti stb. Kicsit furcsa de engem eddig nem zavar, viszont sokan mondják, hogy ezzel még sok bajod lehet. Micsoda?
2015. nov. 6. 12:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
5. Jó kérdés talán van bennem ilyen gondoskói véna mert óvónő vagyok,meg szerintem te sem tökéletes emberrel jöttél össze minden embernek vannak hibái és ha szeretjük a másikat akkor a hibáival együtt szeretjük......
2015. nov. 6. 13:02
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

ja senki se tökéletes.

mondjuk az én pasim tud fürdővizet engedni, húsit is fel tudja vágni magának, és a popoját is ki tudja törölni.

ha nem tudná, nem lennék vele, mert egy agyalágyult lenne. és csak simán nem néznék fel rá, mert nem lenne ffi.

az meg, hogy a szakmád ez, egy dolog, csak ott 3-4-5 évesek vannak nem 33!!!éves emberek!

de nem baj, idő után majd beleunsz, hogy nem társad van

2015. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%

Senki sem tokeletes, de felnott emberkent valahogy felnott emberrel szeretnek parkapcsolatot letesiteni, nem pedig orok masodik anyuciszerepben kitorolni az oriascsecemom sejhajat is.


Csak aztan kesobb se sirj, amikor elkezd zavarni.. mert ha van egy kis eszed, egy ido utan ugyis baromira megunod a szituaciot.

2015. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
amúgy ezt a fürdővizeset elmesélte, vagy akartatok fürdeni, anyuka berúgta az ajtót, és megengedte a vizet a kisfiúnak? :D mert elképzelni nem tudom. ott áll egy szál kukiban 33 évesen az anyja előtt? öltözteti? ez is mi? kikészíti? vagy rá is adja? ugye az alsóit is ő veszi??? ugyeee?? :D
2015. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezzel csak annyi lesz a probléma, hogy nem párkapcsolatban lesztek együtt, hanem mindig ott lesz harmadiknak anyuci, ill. azbis meglehet, hogy te szorulsz a harmadik helyre, mert éppencsak arra kellesz neki, amit anyuka nem tehet meg vele. :) Én is hajlamos vagyok anyáskodni, gondoskodó természetem van, de egy felnőtt ember, ráadásul férfi azért boldoguljon már egyedül is. Ha anyuka már nem tud neki segíteni, és te is olyan helyzetbe kerülsz, amikor neked lenne szükséged az ő segítségére, akkor mihez kezd majd? Totál férfiatlan az ilyen az én szememben...
2015. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pl. az,hogy előbb ad a mama szavára,mint a tiedre?Vagy hogy ezt anyukám nem úgy főzi,mint te?Anyukám nem úgy hajtogatja a ruhát,stb?Ilyen problémák lehetnek.
2015. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a kommenteket, így lehet írták már előttem.


Ismerek egy "anyucipicifiát", aki mellesleg a nővérem élettársa. Nála is ugyan ez volt amíg otthon élt. Reggel a kv, reggeli, melóba a kaja, aznapi ruha kikészítve stb a fürdővízről nem tudok nyilatkozni :D...


Viszont amikor összeköltöztek a tesómmal, a tesóm eléggé "megszívta" ezt a neveltetést. A párja ugyan ezeket elvárta tőle, a mai napig nem tud elszakadni otthonról, mindennap hazajár és hiába vannak együtt 10 éve még mindig anyuci az első és az első is marad...Sajnos ez ezzel jár.

De szerencsére a tesóm volt annyira határozott, hogy ezt nem hagyta és elmagyarázta neki, hogy ő nem fog mindent kitenni a popója alá 2 kicsi gyerek mellett...


Biztos van olyan ember, aki egy idő után képes ebből kiszakadni és talpra állni (ezt a "picifiúra" értem). De mivel én csak egy ilyet ismerek, így csak ezt a verziót tudom felvázolni.

2015. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Dettó ez van nálunk. Az elején engem sem zavart. Most, hogy többet voltunk együtt, hosszabb távon nagyon kijötg rajta az ugráltatás. Azt várja csináljam azt, mint az anyja. De nálunk ez soha nem volt szokás, hogy egymást kiszolgáljuk (családban). Sokszor össze is veszünk ez miatt.

Nem hiszem, hogy én ezt el fogom tudni viselni, ha együtt élnénk majd.

2015. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!