Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha sok évig egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha sok évig egy rossz kapcsolatban voltam, akkor még az elvesztett illúzióim visszatérhetnek?

Figyelt kérdés

Én mindig férjhez akartam menni és gyerekeket, családot szerettem volna. De egy sok évig tartó rossz kapcsolatban teljesen leépültem, teljesen megkeseredett és kiábrándult, csalódott lettem és már nem tudnám elképzelni, hogy férjhez menjek és gyerekeim legyenek. Minden ilyen régi álmom nevetségesnek tűnik ma már, hogy fehér menyasszonyi ruha meg minden...

Hasonló tapasztalatok? Ez visszafordítható az ember lelkében?



2015. nov. 8. 22:18
 1/7 RRR ***** válasza:

persze

ha végre egy szerető férfit találsz és nem egy barmot

akkor olyan hamar így lesz,hogy el se hiszed

2015. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, párkapcsolati terapeuta. Fel kell dolgozni azt, ami fájdalom. Fájdalommal bele menni egy új kapcsolatba...Nem valami jó, mert állandóan ott fog lebegni benned, köztetek.
2015. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Olvasd el a Bibliát és jobb lesz, hidd el! :)


Isten kedvenc hírnöke, - nem fogod elhinni - Pál :)

2015. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
32 múltam és annyira mindenről lekésve érzem magam :(((((
2015. nov. 8. 22:59
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
34 évesen nyomtam hard restartot. Minden lehetséges, csak akarni kell.
2015. nov. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad feladni semmilyen almot nyominger emberek miatt. 32 evesen nem kell a sirodat asni, meg 50-70 ev all elotted!!!!
2015. nov. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13 evig eltem rossz kapcsolatban és nekem is elszállt minden bizalmam és illúzióm....férjnél nem voltam még de van két gyerek....és mégis egy nap megtörtént a csoda szóval ne add fel soha! Eljegyzés is volt a gyerekeim imádják az új páromat és majd esküvőnk is lesz!:-)
2015. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!