Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntsek? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok 2,5 éve van párkapcsolatom.Nagyon sokat veszekszünk allig vagyunk együtt 12 napona 5 napot abból ő a szüleivel is kell lennie, sokat változott,Semmi közös programukn nincs már stb..Most van egy férfi akiel beszélgetek találkoztunk párszor eléggé ismerem is és teljesen másabb, nagyon jól érzem magam vele és azt mondta 80 % ban rajtam múlik a dolog .Ti mit tennétek?

Hozzá teszem párommal próbáltam már meg beszéélni a dolgokat és azt mondta csak magamra gonolok..pedig én csak egy boldog párkapcsolatot szeretnék.



2015. nov. 6. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj ez egy olyan dolog, amit mindenkinek magának kell eldönteni. Mondhatják itt tízen hogy maradj vele vagy ötvenen, hogy mi sem természetesebb hagyd el, attól te még nem fogod tudni mit tegyél... legalábbis ha nem vagy birka aki beleugrik a kútba csak mert azt mondják neki. Szóval én azt javaslom, hogy keress egy csendes helyet, gondold át mind az egyik mind a másik lehetőséget, ha kell többször is, és úgy hozd meg a döntést ne másoktól várd.
2015. nov. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösznöm válaszod . Eldönntöttem magamtól ezt nem azért irtam ki ezt csak érdeklődés képpen hogy ezt küldő szemmel ,hogy látják,és hát ha volt már valaki ilyen cipőben.
2015. nov. 9. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!