Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonrejtegetés, avagy miért nem nézhet bele a párod a telefonodba?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik jelszavakkal védik a telefonjukat vagy/és számítógépüket, hogy az aktuális partner véletlenül se tudjon belenézni az üzenetekbe. Aki magára ismert, az leírná hogy miért nem lehet megmutatni az üzeneteket amiket a haverokkal/barátnőkkel irkáltok, még akkor sem, ha a párotok ezt kéri tőletek?
2015. nov. 9. 21:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A szüleim anno nem bíztak meg bennem, okuk nem volt rá, de sokszor álltak mögöttem, és nézték, mit csinálok. Ennek az lett az eredménye, hogy képtelen voltam úgy bármit is csinálni, hogy állnak fölöttem. Amint lehetőség adódott rá, a szüleimnek is lett saját gépük, és nekünk is, tesómmal külön-külön, és mindenki védi jelszóval a sajátját. Nem szeretem, ha mások belepiszkálnak a dolgaimba, ki tudja, mit töltenek le kontroll nélkül, amit én nem akarnék.

A barátaimmal való beszélgetések csak ránk tartoznak, ha valami abból másra is tartozik, azt elmondom én, de a beszélgetést nem mutatom meg senkinek, akkor sem, ha kéri.

Senkinek nincs oka arra, hogy bizalmatlan legyen velem, a kutakodást utálom. Nincs olyan értelemben rejtegetnivalóm, hogy bizalmatlanságra adjon okot, de titkaim vannak, mindenki előtt, és én szeretném eldönteni, hogy kivel, mikor, miért és hogyan osztom meg ezeket.

Én sem kutakodok más dolgaiban. Egyedül anyukám gépét védjük extra figyelemmel, de csak azért, hogy ne kelljen hetente újratelepíteni.

2015. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%

"Aki titkolózik, az nem a privát szféráját félti, az egyszerűen nem jár egyenes úton, vagy beteg. "


Hát te egy nagyon okos egy ember vagy (irónia)...Azért, mert nem adom tálcán a telefonom a páromnak, se nem beteg, se nem paranoiás nem vagyok (és szerintem a válaszadók sem)...Istenem...Mindenki máshogy vélekedik erről, nem kell rögtön "ítélkezni"...

2015. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 omba ***** válasza:
19%

22-es, azért vannak tiszta pillanataid is...írod, hogy "mindenki másként vélekedik" - de ha nem úgy mint te, akkor ironikusan "okos". :D


Amúgy hol olvastál ilyet: "nem adom tálcán a telefonom "? - nem volt ilyen felvetés... csak az agyadban született - és máris úgy kezeled, mintha a valóságban volna.. így kezdődik.

2015. nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
57%

Lehet vélekedni, erről szól ez az oldal, de nem úgy hogy leszólod azokat, akiknek más a véleményük ;) Idézem: "beteg, paranoiás".


Arról, meg én nem tehetek, hogy nem érted a "nem adom tálcán a telefonom" mondatom :D Akkor másképp fogalmazok: Azért mert le van kódolva a telefonom (ergo nem hagyom csuszka billzárral az asztalon, ahol könnyű préda) nem jelenti azt, hogy beteg lennék, vagy paranoiás...Csók :*

2015. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 omba ***** válasza:
35%

24-es, tudod a szavak azért vannak, hogy a világ jelenségeiben eligazodjunk.

Te nem bírod az én véleményemet - úgy kezdődött, de félreértesz: Én nem véleményt írtam, én azt mondtam, hogy az bizony betegség, ha valaki egy párkapcsolatban is erőfeszítést tesz azért, nehogy a párja beleláthasson a élete egészébe.


A kérdés nem az volt, hogy "szeretek turkálni a párom levelezésében, jó-e ez?" hanem az, hogy rendjén való dolog-e a titkolózás?


Nem. Aki ilyet tesz, az valami sunyi paraszt, vagy beteg.



Ez van, hogy ez kinek milyen érzékenységét sérti, az meg hát magasról le van....


Én kapcsolatban élek, nem társbérletben, - nagyon hülyén nézne ki a dolog.

2015. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szerintem se a beleturkálás, hanem a titkolózás volt a kérdés.

Mi is úgy vagyunk, mint Felhőtlen... nincs titok, de ettől nem emlékeszem, hogy valaha is nézegette volna a telefonomat - de nyugodtan, és attól se esik egyikünk se pánikba, ha valami alkalmazás nyitva marad a közösen használt számítógépen.

Az nem valami jó kapcsolat, ahol ilyen van.

2015. nov. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
nekem is védve van jelszóval.te neked tetszene ha belemásznának a telefonodba??????
2016. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!