Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonrejtegetés, avagy miért nem nézhet bele a párod a telefonodba?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik jelszavakkal védik a telefonjukat vagy/és számítógépüket, hogy az aktuális partner véletlenül se tudjon belenézni az üzenetekbe. Aki magára ismert, az leírná hogy miért nem lehet megmutatni az üzeneteket amiket a haverokkal/barátnőkkel irkáltok, még akkor sem, ha a párotok ezt kéri tőletek?
2015. nov. 9. 21:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%
A jelszóvédelem mindenkire vonatkozik, nem csak a páromra. Az az én privát szférám, nagyon zavarna, ha valaki annyira rám akarna telepedni, hogy még ennyi titkot sem engedne meg.
2015. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
78%

Isten mentsen az olyan személyektől, mint Te, kérdező. PRIVÁT SZFÉRA, mond valamit? SOHA nem mutatnám meg a páromnak. Egyrészt hűséges vagyok, másrészt semmi köze hozzám. Én se nézek az övébe bele. Ha ezt nem fogadja el, szerelem ide vagy oda, fel is út, le is út! Ezt nem tűrném el!


24/F

2015. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

A telomon gepemen jelszo van. Gepen tudja. A telomba meg akarmikor belenezhet, barmilyen levelezesem vegigolvashatja, ha szol: akkor azonnal feloldom a telot es odadom.

A jelszo a csaladtagjaim baratok miatt van. Illetve, ha nem vagyok ott, ne irhasson a nevemben senkinek. A baratsagokat feltve orzom, ment mar ilyen miatt tonkre baratsag.

N

N

2015. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ha kéri én megmutatom neki meg elmesélem mi volt. De nem érezzük szükségét az efféle "kontrollnak". Egy kis magán élete nyugodtan lehet mindkettõnknek, ha említésre méltó a dolog elmeséljük, ha nem csak annyit mondunk, hogy " beszélgettünk XY-al".
2015. nov. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
57%

Nem értitek a kérdést!

A párja vadul rejteget mindent,ez azért feltűnik egy idő után!

Ez nem bizalom kérdése!

2015. nov. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 BlackSword ***** válasza:
37%
Mert egy beszélgetés pont azokra tartozik, akik benne vannak... Senki másra...
2015. nov. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nem jelszavas, hanem ujjlenyomatos a telóm :D


De én is úgy gondolom, hogy ennyi privát szférám had legyen már. Együtt élünk ergo csak ennyi maradt a magánéletemből. És ahogy valaki előttem is írta, sokszor beszélünk a barátnőmmel messengeren, ő kipanaszkodja magát nekem, én is szoktam neki. És ezek a beszélgetések RÁNK tartoznak, nem a férfi társainkra :)

A gépemen azt csinál a párom amit akar.


De félreértés ne essék, se a gépen, se a telefonomon nincs rejtegetni valóm (nem csalom meg, nem flörtölgetek pasikkal), csak egyszerűen úgy érzem, hogy "legalább csak ennyim had maradjon meg, ami az ENYÉM" :)

2015. nov. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%

ma 08:20 vagyok


És az lemaradt, hogy szerintem az a bizalmatlanság felső fokon, ha az egyik fél kutakodni akar a másik magánjellegű dolgai közt...Én ezt nem tartom fair-nek. Ha nincs bizalom, halott ügy az egész.

2015. nov. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 omba ***** válasza:
32%

Én bízok benne annyira, hogy ha belenéz se csinál semmi olyat, ami gáz volna (simán 100 IQ fölött van)

Pár jelszavamat ismeri is.

Én nem kérdeztem az övét, de megmondaná.


Aki titkolózik, az nem a privát szféráját félti, az egyszerűen nem jár egyenes úton, vagy beteg.

Ismerek ilyen alakokat, kolléga volt, a végén már azon pufogott, hogy honnan tudom én az új telefonszámát (megadta, de elfelejtette) - szóval a paranoia nem tréfa - én párkapcsolatban se nagyon viselném.

2015. nov. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk mindenki azt tesz a másik telójával vagy gépével amit akar. Megvan a bizalom mindent megbeszélünk és nincs szükségem arra hogy a háta mögött kibeszéljem baràtnőmmel. Ettől még van privát szférám találkozom bnővel vagy ő is. Évekig éltem olyan kapcsolatban ahol "titok" lebegett mindig (volt is flört több is mással meg titokban randi) így ebből elég volt. Sokkal egyszerűbb az élet ha nem kell titkolözni nekem óriàsi megkönnyebbülés és féltékeny se vagyok amikor a párom ellenkező neművel beszél vagy akár elmennek egy kávé mellett dumálni. Mindketten tudjuk hol a határ igaz ehhez fel kell nőni :-) 43/L
2015. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!