Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Teljesítettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesítettem a feltételt, de nincs előrelépés.

Figyelt kérdés

Értelemszerűen amíg tanultam nem nagyon került szóba az összeköltözés, vagyis beszéltünk róla, de hát elegendő pénz nélkül nem. Befejeztem a tanulmányaimat, pár hónapig munkát kerestem, értelemszerű ismét, hogy nem ment volna az összeköltözés. Aztán találtam gyakornoki állást, akkor az volt a gond, hisz csak határozott időre szólt és keveset adtak. Akkor ezért nem volt összeköltözés, hogy érjen el a fizum X összeget. Most találtam olyat, ami fix havi jövedelem hosszútávon, ráadásul azt csinálom, amit szeretek, de csak alkalmi munkavégzésre vagyok bejelentve (bár szerintem nekünk már nem lesz nyugdíjunk... így zárójelben). Most ez a gondja a barátomnak, hogy majd akkor, ha lesz bejelentett munkám minimum 6órás, 4 nem jó. 1,5 év után jött ez az időszak, hogy végeztem az iskolával, jó lenne gondolkodni rajta, mert az ő szüleivel borzasztó sajnos együttélni, ezzel ő is tisztában van amúgy, táskából pedig egy idő után rossz élni (1éve, mert ő tőlünk nem akar munkába járni), akkor azt mondta, ha lesz munkám, fél év telt el ezekkel.

Mit tegyek? Ha szóba hozom, azt mondja, hogy majd ha lesz bejelentett munkám...


2015. nov. 10. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nagyon úgy tűnik, hogy a párod nem akar összeköltözni, és csak keresi a kifogásokat, hogy minél tovább húzzátok a dolgot...
2015. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján az elsőnek adok igazat, szerintem is csak kifogásokat keres.
2015. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szóval nem gáz hogy nem bejelentett a munkám állandóan? Ti így összeköltöznétek a párotokkal?

Mert lassan cikinek érzem, vagy ez ennek a hatása inkább?


Örökké nem akarok várni az összeköltözésre, hisz el kéne kezdeni a jövőt azért, ha később mást is akarunk (nem akarok házasság nélkül szülni stb.)

2015. nov. 10. 20:25
 4/16 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ne haragudj, de én még ennyi kifogàst soha életemben nem hallottam,mint a Te néhàny sorodban. Ès ezt komolyan mondom. Ha lesz bejelentett melòd,akkor majd vàrjàtok meg a pròbaidőt?Aztàn az egy évet,aztàn a nyugdìjat??!!

Hallod,tényleg nagyon fontos a stabil munkahely,de a mai vilàgban s**be rùghatnak sajna egy olyan embert is,aki 10 éve hű dolgozòja a foglalkoztatònak. Uh,nagyon brutàl...

2015. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem is ez a bajom. Mert oké, én is szeretném ha be lennék legalább 4 órába jelentve (ki nem?), de így most pl. távmunkába dolgozhatok és van egyáltalán bevételem, mellette egyébként keresgélek, de nem igazán van sok lehetőség (ennek is örülök, hogy van, van belőle pénz, szükségük is van rám, más évekig keresgél vagy szeretne ilyet, nekem ezzel nagy szerencsém volt), főleg, hogy ő elég húzós műszakokban dolgozik, tehát én elmentem volna pultosnak pl. akkor dolgozni kell hétvégén, azt nem akarja, ő csak akkor van otthon, sose találkoznánk ráadásul, ő elmegy amikor én hazaérek és fordítva.
2015. nov. 10. 20:38
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Biztos, hogy el akar egyáltalán költözni a szülőktől?

Amúgy ha komolyan gondolná, már rég együtt élnétek, külön a szülőktől. Anno exemmel is úgy költöztünk össze, hogy egyikünknek volt csak munkája épp. Mégsem kerestünk kifogásokat.

2015. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kifogások..ha akarná a pasid akkor már összeköltöztetek volna mikor még tanulsz. Nem azt mondom h nem akar téged, hanem h neki valamiért így jobb, kérdezz rá h miért nem akarja. Meg ha majd össze költöztök mert meglesz a 8 órás melód és bármi miatt megszűnik a cég vagy nem lesz melód, akkor menned kell haza??
2015. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#6


Azért ez nem egy okos ötlet. Ha beüt a gikszer akkor mohán és egérhúson kellene tengődni...

2015. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért költöznek össze az emberek, mert szeretik egymást, vállalják egymást, - ha ennek feltételei vannak, az már elég gáz.

Főleg, ha ilyen kicsinyes szempontokkal takarózik.


Ő valami elnök-vezérigazgató, amúgy?

Bár akkor meg főleg nem volna érdekes.

Nem akarja ő ezt olyan komolyan, mint te.

2015. nov. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval,

suli level ok

gyakornoki level ok

határozatlan idejű munkaszerződés level ok

fix bejelentett 8 óra level ok

vágasd le a hajad 2 cm-esre level ok

nem akarunk most gyereket, vetesd el level ok

megnőtt a feneked, kondizni kell level ok


És még milyen küldetést kell teljesítened, hogy végre ... addig nem léptek újabb pályára, míg az előzőt nem teljesítettétek, össze nem szedtétek az összes bónuszt, pontot?


Pontosabban, meddig hagyod?

2015. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!