Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Teljesítettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesítettem a feltételt, de nincs előrelépés.

Figyelt kérdés

Értelemszerűen amíg tanultam nem nagyon került szóba az összeköltözés, vagyis beszéltünk róla, de hát elegendő pénz nélkül nem. Befejeztem a tanulmányaimat, pár hónapig munkát kerestem, értelemszerű ismét, hogy nem ment volna az összeköltözés. Aztán találtam gyakornoki állást, akkor az volt a gond, hisz csak határozott időre szólt és keveset adtak. Akkor ezért nem volt összeköltözés, hogy érjen el a fizum X összeget. Most találtam olyat, ami fix havi jövedelem hosszútávon, ráadásul azt csinálom, amit szeretek, de csak alkalmi munkavégzésre vagyok bejelentve (bár szerintem nekünk már nem lesz nyugdíjunk... így zárójelben). Most ez a gondja a barátomnak, hogy majd akkor, ha lesz bejelentett munkám minimum 6órás, 4 nem jó. 1,5 év után jött ez az időszak, hogy végeztem az iskolával, jó lenne gondolkodni rajta, mert az ő szüleivel borzasztó sajnos együttélni, ezzel ő is tisztában van amúgy, táskából pedig egy idő után rossz élni (1éve, mert ő tőlünk nem akar munkába járni), akkor azt mondta, ha lesz munkám, fél év telt el ezekkel.

Mit tegyek? Ha szóba hozom, azt mondja, hogy majd ha lesz bejelentett munkám...


2015. nov. 10. 20:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Milyen párkapcsolat az, aol az egyik félnek különböző feltételeket kell teljesítenie? Ha ő a szüleivel akar élni, tegye azt. De akkor mondja meg, hogy ő így képzeli el az életét, ne neked szabjon feltételeket! Exem volt ilyen, mindig volt "majd ha". Ezért az exem. A mostani párom elmondja, mit szeretne, én is, hogy én mit szeretnék, és törekszünk a konszenzusra.
2015. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Magas a beosztása ez tény, pontosan 5x keres annyit mint én (igen, 3-assal kezdődik a fizetésének összege! de sose éltem ezzel vissza, ha azt mondta, hogy ő fizet, akkor olcsóbbat választottam stb., konkrétan egyszer kértem tőle, amikor előrébb hozták a vizsgadíj befizetést és nem volt még meg). Én meg azért ennyit keresek, mert nem kell bejárnom és így arányosan kevesebb a ráfordított idő a munkára is, a fizetés is kevesebb... Persze közben igyekszem építeni a kapcsolatokat, de idő és alig 20on pár évesen, két hónappal a tanulmányok befejezte után én már ennek is örülök, hogy egy cég ragaszkodik hozzám, sőt továbbajánlottak egy alkalmi projektbe a haver céghez(ez is plusz pénz volt abban a hónapban, jól esett).


A fura az, hogy az elején mondta, hogy nem zavarná ebből adódóan, ha, esetleg keveset keresnék, az ő fizetése jó, a lényeg hogy a saját dolgaimat fedezze meg azért legyen egy kis sajátom (smink, ti stb.) és örülne ha otthonról dolgoznék, ne kelljen napi 4 órát csak utazással töltenem, ne vállaljak el mindent bármi áron. Aztán amikor végeztem a sulival kezdődött ez, hogy legyen ilyen-olyan-annyi-ennyi-így-úgy.

2015. nov. 11. 14:44
 13/16 anonim ***** válasza:
CSak az első hsz-eket olvastam, de abban igaza van a párodnak, hogy a pénz igenis fontos. Gondolom, nem sajátba költöznétek, hanem albiba, márpedig azt havi fizetni kell, plusz a rezsit, kaját stb. Neki van munkája egyébként? Mert ha van, akkor szerintem összeköltözhetnétek már így. Ha nincs, akkor nem téma.
2015. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ja most látom a kommentedet, hogy ő dolgozik. Akkor minek szenvedtek a szüleinél, ha az ő fizetéséből már rég megélnétek???
2015. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Na igen, ezt én se tudom.

És mióta most ez van, hogy van melóm, pénzem, de nem bejelentett, azóta nincs időpont se, hogy azért megvisel ez a rohangálás (főleg, hogy a szülei a fűtésen spórolnak, 3 pulcsiban vagyok napközben, mindig betegesen jövök haza, másra meg szórják a pénzt!), sőt mostanában inkább itthon maradok sokszor, mert nincs idegrendszerem a szüleihez (azt hiszik kb. hogy csak netezek, miközben dolgoznék, amihez kéne, hogy nem jön be óránként valaki, hogy eszébejutott, hogy megkérdezze, hogy menjen-e kozmetikushoz vagy elújságolja, hogy mit mondott a barátnője, akit én abszolút nem ismerek egyébként) és hiába mondom a ezeket a barátomnak, azt mondja ilyenek a szülei és nem tud rajta változtatni.

Egy dologgal kötötte ki a határidőt: motort akar venni + rá a jogsi... :D

2015. nov. 12. 15:12
 16/16 anonim ***** válasza:

Csunyan at vagy vagva.. kar, hogy nem latod.


Ez a pasi NEM AKAR kulon koltozni veled, minden fontosabb lesz ennel, es kifogas mindig akad.


Nem tudom, miert kell neked egy ilyen kapcsolat.. A mesekben meg felesleges hinned. Csak az idodet vesztegeted.

2015. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!