Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges olyan, hogy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges olyan, hogy 2 ember szereti egymást, mégsem jönnek soha össze, mert egyik sem hozza a másik tudomására, ezért nem történik előrelépés?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Létezik! Miért ne létezne... Ez a klip is pont erről szól: https://www.youtube.com/watch?v=j-fWDrZSiZs
2015. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Tipikusan azért, mert a férfi valami visszajelzést, bátorítást vár a nőtől, a nő viszont semmilyen szinten nem hajlandó kimutatni, hogy neki is tetszik a férfi.
2015. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen létezik, az egyik próbál közeledni, a másik látja de nem mer rá reagálni, majd telik múlik az idő, látják egymást néha beszélnek, aztán egyre kevesebbet látják egymást, majd egy szép borús napon az egyik fél látja h a másik egy másik emberrel jár kézen fogva.
2015. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de nem értem, ha a másik is szereti az illetőt, miért nem mer rá reagálni?
2015. aug. 1. 15:27
 5/13 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy bizonyos embereket azért kapunk ajándékba, hogy a lélek ill. érzések szintjén fejlesszenek minket, de nem szükséges hogy együtt is legyünk?
2015. aug. 1. 15:28
 6/13 anonim ***** válasza:

Szóval konkrétan , hogy érted azt, hogy nincsenek együtt?


Barátok? Vagy csak látásból ismerik egymást? Vagy kollégák, vagy suli?

2015. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát hogy nem jönnek össze, nincsenek párkapcsolatban
2015. aug. 1. 15:34
 8/13 Nem mondod :D ***** válasza:
Esetemben meg tudtára adtam, hogy mit akarok, ő nem volt rá felkészülve, nem vállalt fel. Nem beszélünk már.
2015. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, az egyik vagy mindkét fél bátortalanságából kifolyólag nem jönnek össze. Vagy van valami ami visszatartja valamelyiküket ami bármi lehet.
2015. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze. Sajnos azt látom, sokan nem mernek lépni. El lehet kerülni ezeket a helyzeteket! Bátorsággal. Igen, én sose kerültem ebbe a helyzetbe, jobb a biztos rossz, mint a bizonytalanság így én mindig is úgy voltam vele, hogy inkább lépek és majd meglátjuk. Max pofára esek. És?

25N

2015. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!