Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kényszeres gyűjtögető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kényszeres gyűjtögető lenne?

Figyelt kérdés
Párom kényszeresen gyűjti az ingyenes újságokat, papírzsebkendőket, szórólapokat, a zsebében, a hűtő tetején, a polcokon, az ágy mellett lent a földön, a szekrény tetején, ja és tele van az újságtartó amit direkt azért vettem hogy elférjenek de így se elég és ha kidobom valahonnan mindig szerez újakat de még egyszer se láttam, hogy olvasta volna. Szerintetek?
2015. nov. 10. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, csak automatikusan leteszi valahova, hogy hátha kelleni fog.

Próbált meg benne tudatosítani hogy ezeket mindig megtartja és mondd el neki, hogy zavar téged a sok kupac már. Az őszinteség a legjobb.

2015. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már mondtam neki sokszor és mindig mondja hogy oké eltünik minden 3.napon egy 100 as papirzsepi mosáskor megszámoltam 40 db papirzsepi volt a zsebébe :D mi meg keresük hol is lehet ? egyébként a teafüveket is kényszresen vette a boltokba hiába volt 5 dobozzal még akart vásárolni
2015. nov. 10. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

ja az.

de szerintem a régebbieket egyszerűen halyigáldki.

2015. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez semmi! ÖReganyáméknál mindig 100 kg hús, kb. 2 kaklapnyi cukor-liszt-étolaj-konzerv és palackos víz van eltéve, mert mi van ha beüt a crach. Végül is igazuk van, bár nagymutter a háborútól fél. Meg újabban a migránsoktól.
2015. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezd az lenni, amúgy amit az első ír, a "majd jó lesz még valamire" gondolkodás az, ami a gyűjtögetéshez vezet, mert ugyan mire lenne jó 500 db újság egy lakásban? Attól is függ, hogy mennyi idős, mert ahogy öregszik az ember, egyre inkább hajlamos lehet az ilyenekre, de azt mondanám, hogy fiatalon ez nem igazán normális.
2015. nov. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyukám is ilyen, és mindig azzal vicceltem el, hogy készülsz a 3. világháborúra?! és van ebben valami, igaz, anyám nem kajákat gyűjt, hanem újságokat, vacak dolgokat, majd jó lesz még valamire. Mérges lesz, ha megszólom érte, hogy én nem tudom megbecsülni a dolgokat. Úgy néz ki a lakása, mint ahol robbantottak, kupi az egész. Leállítani szerintem nem lehet, de ha párod még fiatal felfogású, meg lehet kérni, hogy jobban figyeljen oda erre.
2015. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Apám kényszeres gyűjtögető - mit lehet tenni?"

Keress rá erre a kérdésre, jól kivesézik a témát!

2015. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!