Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ne viselkedjek nyálasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne viselkedjek nyálasan a barátommal?

Figyelt kérdés

Fura kérdés tudom de önhibámon kivül nem megy és ezt mondják rám ahogy kérdeztem őket többen is és nagyon fáj.

20/L


2015. nov. 11. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Irigykednek. Ha jól érzitek magatokat együtt, ne foglalkozz mással!
2015. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy látom van amikor a barátomat is zavarja de nemtudom hogy tegyek ellene
2015. nov. 11. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert hogy viselkedsz vele?
2015. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátok elõtt ne becézgesd. Ha együtt vagytok olyankor lehet, De ne vidd túlzasba ne úgy Legyen,hogy: Jaaaah életem bogara, szerelmem tárgya kérlek légy olyan drága hogy hozol nekem egy üccsit!
2015. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem becézem barátok elött , csak egyszer egyik haveromnak bemásoltam amit irtam neki hogy teszem azt szeretlek xy és nagyon hiányzol , és erre már az volt a válasz hogy milyen nyálas és hogy ettöl egy idő után megőrül a barátom és majd elhagy..
2015. nov. 11. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne nyálas? :D Tök normális dolog ilyesmiket írni a párodnak egy kapcsolatban.
2015. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 Visztont a az ismerősök/barátok véleményétől függetlenül a facebook posztokat nyugodtan hanyagolhatod... ;-)
2015. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségetek de valahogy ugy érzem baj van velem vagy nemtudom, de már minden megfordult a fejemben hogy mi lehet a baj velem ha a barátom is sokszor rám mordul
2015. nov. 11. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!