Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
körte alakú, széles csípő, 168 cm 75 kg, de arányosan oszlik el...vagy mindenkinek a sontkollekciók tetszenek?

2015. nov. 11. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért, ha neked Ő tetszik, de többen azt mondják, hogy nem az esetük, akkor nem fogsz vele összejönni? Jó hogy nem azt kérdezed meg, hogy szeresd-e a tökfőzeléket, vagy sem?!
2015. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Én össze!:)

19f

2015. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem a súlyoddal lenne bajom, hanem a hozzáállásoddal, azzal, hogy "csontkollekciónak" nevezed a vékony lányokat.
2015. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
15 kilótól simán megszabadulhatnál, és még mindig nem lennél csontkollekció
2015. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az ilyen lányok, csak az a gond, h én meg 185cm 70kg vagyok, és vannak köztük olyanok, akik olyan korlátoltak , h nem hajlandóak olyan fiúval összejönni, aki náluk kevesebb kiló, pedig jóképű vagyok.
2015. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
azért nevezem csontkollekciónak a vékony lányokat, mert az összes vékony lány azt hiszi ő a világ közepe, ő a legszebb és akin van mit fogni azt már kövérnek hívják....tisztelet a kivételnek...boltba is jóformán olyan ruhák vannak ami 40 kilósakra vannak kitalálva, nehezen lehet találni nagyobb méretű ruhát..
2015. nov. 11. 17:55
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Én ugyanilyen magassághoz még nehezebb is vagyok- és teljesen megértem a frusztráltságod, nekem is elegem van abból, hogy egyes boltok úgy gondolják, hogy 38-40 feletti ruhaméretű emberek nem léteznek...

Viszont ne kezdj el gyűlölködni, mert azzal csakis saját magadnak ártasz, a vékony lányokat pont nem fogja érdekelni.

Inkább legyél mosolygós, kedves, jóillatú, egy olyan lány, akit ha valaki meglát, mindig jó kedvre derül tőle.

Nekem is vannak rossz napjaim, amikor minden vékony lányt utálok mert rohadjanak meg hogy ők ilyenek én meg nem, de igyekszem mindig mosolygós lenni és az alkatom ellenére van- és volt is már barátom, aki így szeret, ahogy vagyok, mert boldoggá teszem.

Tudom, hogy nehéz nem más lányokkal összehasonlítani magad, de próbáld meg ezeket figyelmen kívül hagyni.

2015. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mr.Heisenberg ***** válasza:
0%
minden nő azt hiszi magáról, hogy ő a világ közepe! én nem jönnék össze ilyen csajjal, mert legalább egy tízes feleslege van, de inkább több! nekem a vékony csajok tetszenek, de nem a csontkollekciók!
2015. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Vékony lányként soha nem gondoltam magam a világ közepének. Voltam teltebb, de sokat tettem azért,hogy ilyen legyek, amilyen most vagyok, mert engem zavart.

Nem azért,mert elítélem a teltebb vagy esetleg túlsúlyos nőket,hanem mert nem éreztem magam jól 165 centi 65 kilósan, hamar elfáradtam a mozgásban is.

Szerintem is azzal van a "baj", ahogyan hozzáálsz.

2015. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudod, nem minden a külső, a személyiséged kifejezetten visszataszító.
2015. nov. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!