Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti összejönnétek egy ilyen lánnyal, elfogadnátok így?

Figyelt kérdés

Rendetlen vagyok és lusta, mondhatni igénytelen, de azért nem mindenre. Pl ha zsíros a hajam vagy büdös vagyok vagy akármi azt nem viselem el. Nem vagyok magabiztos, sokszor félénkebb, nem túl beszédes, néha kicsit gyerekesen viselkedek, a tájékozódásom pedig borzalmas. Az ilyen hétköznapi politikai dolgok meg minden egyéb nem érdekel, nem tudok hozzászólni, az alapintelligenciám ebből nincs meg. Kicsit magamnakvaló vagyok, szükségem van rá hogy minden nap kicsit egyedül legyek. Nem vagyok annyira ragaszkodó, nyálas típus. Annyira lányos se, mármint nem öltözködöm fiúsan, nem érdekelnek az autók vagy a foci vagy ilyesmi, de pl a vásárlás se, nem vagyok képes órákon át ruhákat próbálgatni, nem vagyok cicababa, nincsenek műkörmeim stb. Sokszor türelmetlen és akaratos is vagyok. Viszont alkalmazkodó, megértő, hűséges is, nem nyafogok, nem kötözködök, nem vitatkozok minden hülyeségen. Szívesen kirpróbálok új dolgokat, szinte mindenben benne vagyok (de persze ezt nem úgy kell érteni, hogy könnyen rávehetnek bármire). Azt mondják bátor is vagyok, sok dolgot kipróbálok, amit mások nem mernek. Vannak még jó tulajdonságaim, rosszak is, de most hirtelen ennyi jutott eszembe. Külsőre pedig átlagos vagyok.

Ti hosszútávon el tudnátok így viselni? Összejönnétek velem ezek ismeretében?


2015. márc. 15. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól nézel ki akkor összejönnék veled addig míg nem találok olyat aki belsőre is éppeszű aztán kidobnálak.
2015. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%

Nem. Nekem nő kell, és nem egy lelki roncs, aki önmagát sem fogadja el. Barátnak vagy szexpartnernek jó lehetsz, de nem többre.


21/F

2015. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ha külsőleg tetszik és szép a mosolya..

miért ne ?

F/19

2015. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
ha nem túl büdös a puncid, akkor igen
2015. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
miért ne? :) De amúgy lehet, h ha valakivel együttélnél kicsit megváltoztatna :)
2015. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
őszintén: nem
2015. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

igénytelenségtől okádok.Minden más meg attól függ, hogy nézel ki

rakj ki képet.Bár szerintem fiatal vagy.

2015. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálam ez egy olyan dolog, hogy pár dologból még nem tudom eldönteni, hogy igen vagy nem.

Ehhez meg kellene ismernem az adott lányt.

Amúgy ezek még nem annyira kizáró okok nálam.

Ha gondolod kedves kérdező írhatsz és meglátjuk, hogy pontosan mi is a véleményem rólad. :)

2015. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem 18f
2015. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Érdekesen hangzik. Személy szerint ismerkedés során tudnék erre válaszolni.

Ennyi alapján azt mondom egy próbát megérne. De ez csak az én véleményem.

2015. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!