Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök már a pasimtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök már a pasimtól, mindenért bőg! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Bármi problémát akarok vele megbeszélni,az a vége,hogy bőg,zokog mint egy taknyos gyerek.Régebben megsajnáltam,de már rohadtul idegesít!30 éves.
2015. nov. 13. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sérült lehet a személyisége. Egy jó pszichológusra lenne szüksége. Tapasztalatból írom: segít.
2015. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Talán, ha GYK helyett leülnél vele és ezt is megbeszélnéd vele normálisan, hogy erről mi a véleményed, akkor sokkal előrébb lennénk, mintha itt várnád ölbe tett kézzel a válaszokat.


Lehet, hogy mind emögött a zokogások mögött komoly pszichológiai háttér van, amit lehet, hogy nem mondott el neked. Nem tudom, csak találgatok.

2015. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

De lehetsz kicsit szemét és olyankor mondhatod neki hangosan, brühühü brühühüüü! mi a f**aszt sírsz olyan vagy mint egy kislány!


egyébként lehet h bejön

2015. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes, hogy egy 30 éves férfi mindenért bőg. Ennek oka van. Próbáltál vele erről beszélni?
2015. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Empátiáról hallottál már?

Beszéld meg vele a problémáit,és találjatok rá közösem megoldást.

Ez nagyon nem normális, hogy egy 30 éves ember állandóan sír,egy nőnél sem normális.

2015. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondolom nem az első és nem is a második sírás után jutott erre a düh szintjén a kérdező. És ha úgy van ahogy írja, a párjával nem lehetne ezt megbeszélni mert azon is sírna. Én pszichológust javaslok.
2015. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
pedig a férfikönnyek súlyosabbak, mint a nőiek
2015. nov. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Persze,nem beszéltem vele,megpofoztam aztán beállítottam a sarokba!

Istenem,két éve mpróbálok beszélni vele,orvost is ajánlottam,akkor is ez lett a vége.

Tényleg nem kellett volna ide írnom!Felesleges!

2015. nov. 14. 05:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Talán, ha elsőre is leírtad volna azt,amit az utolsó kommentedben, akkor kaptál volna használhatóbb választ is.

Nyugi van.:)

2 éve próbálkozol, mindent megpróbáltál,valószínűleg valami nagyon komoly dolog van a háttérben, mentális probléma.

Ez így nem mehet tovább, te is le fogsz épülni vele együtt.

Ezért,bár ez zsarolás, de más szerintem nincs,ha észérvekre nem hallgat 30 éves emberként,adj neki ultimátumot.

Megmondod neki,nagyon szereted,de ez így hosszútávon nem fog menni,ha nem keres fel egy szakembert.

Fegyverrel mégse kényszerítheted,viszont mindkettőtöknek rossz ez így.

Nem sokat tudsz tenni,aki nem hagyja, hogy segítsenek rajta,azon nem lehet segíteni.

2015. nov. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos!

Próbáld vele megértetni, segítséget kérni nem szégyen,lehet annak érezné,ha szakemberhez fordulna.

Mond meg neki,nagyon örülnél, büszke lennél rá,és szeretnél vele maradni,de így nehéz.

2015. nov. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!