Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy bizonyitanatok be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy bizonyitanatok be az ellenkezojet?

Figyelt kérdés
Mostanaban sajnos nem alakulnak jol a dolgok a nejemmel, es kb 1 honapja nem nagyon beszelunk. Ennek szamtalan oka van, de a kerdesem mas, de megis kapcsolodo. Tegnap 3 het utan egyutt mentunk vasarolni, es a hatso ulesen talalt egy noi hajszalat, ami nem az ove. Tudom, ilyenkor kinek mi az elso gondolata... de senki sem ult az autoban, es fogalmam sincs hogy kerult oda. erre akar a nagy eskut is lemernem tenni, es sose csaltam meg! Ezt ti ezek alapjan hogy bizonyitanatok be?
2015. nov. 15. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet bebizonyítani. Próbáljátok rendbe hozni a dolgot!
2015. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az o helyeben en is azt gondolnam, amit o, ezt megertem. De ez kb olaj volt a tuzre...
2015. nov. 15. 10:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Meliroztasd a hajat sokfele szinnel... Na onnantol kezdve nincs ilyen.

N

2015. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van hajhagyma akkor egy DNS vizsgálattal ki lehet deríteni kié.

Egyébként a nők akkor kezdenek így viselkedni, ha már mást akarnak, esetleg ott is van a képben szóval gyorsan kell lépned. Talán úgy fogja intézni a dolgait, hogy elhagy másért, de úgy, a végén te legyél a szemét és a te hibád legyen minden. Nőknél ez megszokott.

2015. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaza van a #4-es válaszolónak.

Minek bizonyítanád? Az ártatlanságot nem szokás bizonygatni. Talán nem is talált semmit, csak rákérdezett, hátha elismered.

Szerintem is megcsalt már téged, és már elkezdett azon dolgozni, hogy minden rosszat a te nyakadba kenjen. Szeretnek ártatlan áldozatok lenni, és a férjüket szemétnek beállítani. Így mindenki őket sajnálja majd, és a férjeket utálja. Így nyugtatják a saját lelkiismeretüket.

A nők nem úgy hazudnak, mint mi. Mi tudjuk az igazat, és aszerint cseleszünk is, de mást mondunk. Ők először maguknak hazudnak, majd el is hiszik a hazugságot, és ezzel őszintének tűnnek, így mindenki hinni is fog neki.

Ha nincs gyerek, akkor ne törődj vele, dobd ki egyszerűen. Ha van(ak) gyerekek, akkor részvétem. :-(

A mai femináci világban, nővel szemben nem győzhetsz. Inkább próbáld csökkenteni a veszteségeidet. Vedd ki az összes pénzed a számládról, tárold kp-ben, és adjál neki is belőle, hadd szórja. Erre tudsz majd hivatkozni, hogy Ő szórta el, és nem te tüntetted el. Mert keresni fogja. A bíróság is. Az nem kérdés, hogy válni fogsz, csak az, hogy felkészülsz-e rá. Egy csóró kivert kutya akarsz lenni, vagy kiállsz magadért, mert más úgysem fog.

2015. nov. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!