Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom még mindig az exének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom még mindig az exének a megszállottja vagy csak én magyarázom be magamnak? 24/N

Figyelt kérdés
A párom előző kapcsolata 8 évig tartott, ebből 7 évig együtt is éltek messze a családjuktól az ország másik felében csak egymásra utalva. Ennek a kapcsolatnak már több mint 2 és fél éve vége szakadt. Mi 9 hónapja vagyunk együtt, 1 hónapja pedig együtt lakunk. Amíg "csak" randizgattunk akkor is kicsit zavart, hogy az exéről olyan sokat beszél, de gondoltam 7 év az 7 év és mellette nőtt fel, sok közös élményük volt. Aztán amint komoly lett a kapcsolatunk ez elkezdett zavarni. Egyszer szóvá tettem neki, erre megsértődött, hogy akkor inkább semmit nem mond mostantól. A tárcájában azóta is az exe képe vigyorog rá, a telefonja tele van a közös képeikkel és költözéskor elhozta a szerelmes leveleket is amiket tőle kapott és amik állítólag fájnak neki. Amikor azt mondtam mi lenne ha kidobnánk az egyik kabátját amit még tőle kapott, de már teljesen szétment akkor majdnem bekapott, mert az emlék. El is jegyezte a nőt, szakításkor a nő visszaadta a gyűrűt, a párom pedig azóta is hordja a gyűrűs ujján a sajátját is és az exét is. Még millió ilyen dolgot fel tudnék sorolni. Túlreagálom?

2015. nov. 15. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem reagálod túl, ez már tényleg zavaró... az h olykor megemlíti, teljesen rendben van, de a gyűrűhordás meg a fánykép a tárcájában egyértelműen sok.

23n

2015. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Az az ember még nem áll készen egy új kapcsolatra. Vess véget ennek a számodra megalázó kapcsolatnak, de legalább is pihentessétek a dolgot.
2015. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

csak nem az én expárom? Az is az exqrvájának a gyűrűjét hordta, voltak képei róla, sokat beszélt róla, összehasonlítgatás, stb. Csak mert a qrvának nagy mellei vannak (120 kilós...), minden második f.hszba beleül, drogozik meg vedel (ennek hála nem tud osztódni hálistennek). persze össze is járogattak töcskölni a hátam mögött (ugy hogy mindent megadtam a pasasnak).

Nem éri meg kínlódni az ilyennel, csak tönkre mész. Menjen a riijéhez ha annyira bszhatnékja van:(

2015. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha szóltál is érte,hogy zavar és nem változott semmi,akkor hagyd a fenébe a pasast!
2015. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

jézusom...dehogy reagálod túl, ez nagyon durva..


azon, hogy hordja mindkét gyűrű, meg kép a tárcájában..ezek tények, nem lehet rajta semmit beleképzelni. de a többi dolog is bőven tűrési határ felett van, de ezek szinte hihetetlenek.


én nem gondolnék semmit komolyan így..

2015. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos en egyertelmuen otthagynam, es kozolnem vele hogy azert mert nem vagyok hajlando egy olyan ferfival elni aki az exe kepet nezegeti ( miert nem a te keped van a tarcajaban?) es meg sem probal megszabadulni az emleketol. A gyuru azt jelzi hogy foglalt, amig azt hordja ne szamitson uj kapcsolatra. Nem is tudom te hogy mehettel bele? Egy honap utan mar raszoltam volna hogy tegye le. Es akkor kiderült volna mi a fontos neki.
2015. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem reagáltad túl!!

Az én barátom havonta egyszer megemlíti a volt barátnőjét. (mi 3 éve vagyunk együtt, ők már a kapcsolatunk előtt 7 évvel szakítottak, és 4 évig voltak együtt.) köztem és az említett lány között nem volt párkapcsolata, így sokszor azt a lányt hozza példának,ha valami olyan a téma. Na azt akartam kihozni,hogy legutóbb egy romantikus kiránduláson voltunk és "szegény" barátom azt akarta elmesélni,hogy az exe nem szeretett kirándulni de nagyon elkalandozott a történet és már megint az exe volt a téma.


Akkor mondtam neki,hogy úgy érzem az exe árnyékában élek,mintha az a (azóta 30+ nő) bármikor visszasétálhatna az életünkbe. Azt mondta,hogy neki fel sem tűnt,hogy ennyit beszél róla. Azóta nem rmlegette.


Azt akarom kihozni,hogy én ennél kevesebbet is sértőnek éreznék. Ha megbeszélésre sem változik akkor hagyd el őt. Nagyon rossz érzés valaki más árnyékában élni. Főleg,hogy ezeknek az exeknek már eszükbe sem jut a volt párjuk. (a mi mostani párjaink)

2015. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon zavaró, és nem reagálod túl.

Mindamellett, ha ennyire ragaszkodik a múltjához, akkor hozzád is legalább ennyire fog ragaszkodni. Hűséges típus lehet. Szerintem 1-4 év alatt elhagyja, és már szerintem te is érzed, hogy egyre kevesebbet beszél róla. Csak egyre zavaróbb.

Az emlékeket nem szabad kidobni. A múltja tette olyanná, amilyen. Ha most szeretsz benne valamit, az azért van, mert a múltban valamiért ilyen lett.

Vegyetek új kabátot, és a régit tegyétek félre. Aztán majd jövőre kidobjátok, akkor már nem fog ellenkezni. Vegyetek saját gyűrűket. Ne eljegyzésit, csak valamit, amire lecserélheti a régit. Az a lényeg, hogy a régi emlékeket váltsad le olyanokra, amik terád emlékeztetik.

Persze mindezt csak akkor, ha vele akarsz maradni.

2015. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszi a lepontozást, visszaadtam:)

#3

2015. nov. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most őszintén!

Miért nem dobtad még ki a pics--ba?

Ennyi önérzete azért legyen már egy nőnek!

2015. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!