Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyenkor mi a jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi a jobb?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal, azóta eltelt 3 hónap, de még mindig nagyon hiányzik. Mindenkitől azt hallom, hogy ez csak rajtam múlik, mert ő még mindig bármikor folytatná velem. Néha énis elgondolkozom ezen, hogy adjak-e még 1 esélyt ennek a kapcsolatnak, de tisztában vagyok azzal is, hogy miért szakítottunk és ha ott lennék, akkor megint megtenném (és sztem ő is). De mi van, ha tanultunk belőle és most mégis más lenne?
2010. márc. 20. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:

háát ez nehéz döntés

de ahogy te érzed

gondolkozz el rajta h miért szakítottatok és h ezt megbocsátható-e

és h szereted-e még, és még tudnád is

de ha ő egyből újra kezdené és te is elszoktál ezen gondolkozni, akkor szerintem még adhattok magatoknak egy esélyt

:)

2010. márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintünk ilyenkor a legjobb a medvesajt.
2010. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj..Szakítottatok,és vége.. De ő még mindig folytatná vled,csak te nem akarod.De te is néha eljátszol a gondolattal,hogy mi lenne ha mégis. Szerintem még mindig érdekel a srác. Ő meg TÉGED akar.Adj neki még egy esélyt,aztán ha azt is elcseszi,felejtsd el örökre. De még egyszer hadd bizonyítson,HA szeret téged.

U.I.: Írd meg privibe,hogy mi lett a vége,mert kíváncsi leszek hogy döntesz.


20/F

2010. márc. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy várok. Ha ő keres, és találkozni akar velem, akkor igent mondok, de én nem fogom keresni. Ha nem hív fel, akkor ennyi volt... Ha igaz, hogy ő még mindig engem akar, akkor előbb-utóbb úgyis felhív...
2010. márc. 20. 10:14
 5/7 A kérdező kommentje:
A medvesajt ilyenkor is a legjobb, ez igaz, de a problémán nem segít :)
2010. márc. 20. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van. Hagyd elbukni a jót ! Eszedbe ne jusson lépni érte valamit talán véletlenül hálás lenne. Szenvedj egyedül és hagyd, hogy Ő is. Szereted? Nem úgy néz ki mint aki tennél is érte valamit. Szereted? Akkor miért vagy vele ilyen? Nyugodtan lejjebb adhatod a büszkeséged és tudtára hozhatod, azt hogy sajnálod... és jó lenne újra vele.


gondold át mit mondtam.


20/F

2010. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha újra ugyanígy döntenél, akkor megírtad a választ a kérdésedre. (már ha jól értettem azt, h újra megtennéd/ a szakítást??/)

szóval ha újra szakítanál vele azért, amiért, akkor feleslges ezen agyalni. Aminek vége, vége. Persze h eljátszadozol a gondolattal vele újra, bizonyára jó volt vele. De semmi nem lesz oylan, mint régen, és még nem tudjuk miért történt a szakítás, és kinek a kezdeményzésére. Ha meg te nem akarsz lépni felé, mert ő bántott meg, akkor fenn áll az esély, h újra megbánt. Ha meg újra akarod kezdeni, neked is lépned kell,, közölni vele, h megbocsájtasz,stb., ha erre meg nem vagy képes, akkor még mmindig meg vagy sértve, és csak a múlt szép emlékeiért mennél vissza hozzá. Aminek semmi értelme.

2010. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!