Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátnőmmel 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel 8 éves kapcsolat után. Talán a nagy korkülönbség volt az oka. Ilyenkor az a jobb hogy egyedül maradok, vagy gyorsan találok magamnak mást? (32 éves fiú)

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat várok!
2008. szept. 3. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jobb, ha egy kicsit egyedül vagy. Így tudod igazán helyre tenni magadban a dolgokat, és lezárni az előző kapcsolatodat.
2008. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én 10 év után válófélben vagyok, nálam a "kutyaharapás szőrével" elv működik!
2008. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő még érez valamit irántad akkor legalább ne mutatkozz előtte másik csajjal egy ideig. Azt meg neked kell tudnod, hogy akarsz-e már most valaki mást. De szerintem jót tesz ha kicsit egyedül vagy ilyen hosszú kapcsolat után.
2008. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te érzed, hogy mi lenne jobb neked. De szerintem egy 8 éves kapcsolat után jó ha az ember kicsit helyrerakja magában a dolgokat, esetleg olyanba vág vele, ami kapcsolat mellett nem menne, de mindig nagy álma volt. De persze akkor sem fognak megszólni vagy ilyesmi, ha már most új kapcsolatba kezdesz.
2008. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Most, 3 év elteltével, mi a helyzet? Sikerült újra összejönnöd a barátnőddel?
2011. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több, mint 10 év után mi a helyzet? :D
2019. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És több, mint 11 év után? :D
2020. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!