Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Később összejöttetek újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később összejöttetek újra?

Figyelt kérdés

Egy 5 éves kapcsolat ért véget azért, mert elmúlt a szerelem, és megszokássá vált.

Előfordult veletek, hogy később újra összejöttetek, és minden jó volt?



2015. okt. 2. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ebből már nem lesz semmi.
2015. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Nyilván okkal megy tönkre az adott kapcsolat,szóval ami nem megy,azt ne erőltessük.Amúgy nem,mindig szar vége lett.
2015. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Hát figyelj ez 2esélyes! Hallani mind2 végletből ez az adott páron múlik :)
2015. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azúgy elég necces ha így kimondod h vége lett a szerelmnek és megszokássá vált ! :\ ez hiba
2015. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Itt a sok csalódott ember mindenkinek elveszi a kedvét még az élettől is...

"Nem, nem, lehetetlen, nem véletlen lett vége, satöbbi...!"

Ahhan, tehát akkor 5 évig pusztán a véletlen miatt voltak együtt?

Na de objektívan: igen, valóban a dolgok előbb-utóbb megszokottá válnak, és vágyunk az újra, esetleg képbe került más is, természetes. Gondolom, fiatalok vagytok, és bepánikoltatok, hogy akkor most holtomiglan így lesz? ---> szakítás

Aztán meg annyi minden történhet. Lehet, hogy lesz pár kapcsolatfélétek, de nem találjátok meg a boldogságot, és elkezd hiányozni a másik. Akkor előjöhetnek a régi érzések. De lehet, hogy rájöttök, hogy jobb külön. Ezt egészen konkrétan lehet majd érezni pár hónap után, de én azért több időt hagynék, hogy újrakezdjük. Ki kell heverni a szakítás utáni traumákat... és hogy tisztábban tudj belemenni újra.

Amúgy velem volt már ilyen. Szakított velem, hónapokra rá is nagyon hiányzott, pedig szakításkor kicsit megnyugodtam, hogy vége lett, mert viharos kapcsolat volt. Visszajött végül, és jobb lett, mint volt! Aztán még régebben volt olyan is, hogy a szívem majd megszakadt szakításkor, és aztán 2 hónap múlva rá sem gondoltam... érdekes ez.

2015. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én erre azt tudom mondani, hogy a mostani párommal szét mentünk 3 hónapra, aztán újra egymásra találtunk, és azóta is együtt vagyunk. Szerintem nem hiába a mondás, hogy akit az Isten neked teremtett, azt még az ördög is utánad tolja talicskán!! Persze, ez mindenkinél más, lehet nálatok pont nem fog így történni, de mondjuk helyette kapsz valami sokkal jobbat. Az élet sokszor elvesz valamit, de cserébe ad egy sokkal jobb dolgot.
2016. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!