Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitani akarok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani akarok a barátommal és fenyeget, hogy megver mert elvettem tőle 2 évet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Mondd el a szüleidnek....hogy mit akar...ÉS kérj tanácsot tőlük...
2010. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért akar megverni, mert elvettél tőle 2 évet???Miért addig ő nem élt?Vagy mi?Tudasd vele hogy ezután sokkal jobb lesz, és nem veszel el tőle több évet!Ilyen pasival én is szakítanék!És ha fenyeget, hát tegye!Hagyd el a fenébe, max egyszer elleszel verve, de megszabadulsz tőle!Ha megver, menj el dokihoz, vetess látleletet, és jelentsd fel!És a közös ismerőseiteknek mond el mit tett!Büszke lehet majd magára!
2010. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De ez csak fenyegetés!Nem teszi meg!!Tuti, csak nem tud mit mondani hogy ne hagyd el!
2010. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ezek egy döglődő disznó utolsó rúgásai!

ne törődj vele!

tuti hogy zaklat majd egy darabig sms e-mail talán még követ is! de szerintem nem fog megverni! ha mégis az szarügy mert aki nőt egyáltalán az életben megüt az nem is férfi!!!!

2010. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
eddig nem tűnt fel hogy ekkora szemétláda? aki rendes az sose mond ilyet.
2010. márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem cigány véletlenül? Azok szoktak ilyet csinálni. De azok meg is vernek télleg. Ha az, kérjél segítséget a lakóhelyeden élő gárdistáktól!
2010. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Engem a fenyegetés után tényleg megütött. Azonnal kidobtam.. bár nem nagyon akart menni de szerencsére bátyám segített. Aki fenyeget az egyszer üt is.. aki egyszer üt..az legközelebb is megteszi.


Vigyázz magadra!!

2010. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hol találok gárdistát?
2010. márc. 21. 17:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Neten rákeresel, biztos találsz valami elérhetőséget, ahol segítenek. (Nem tom, nem vagyok gárdista, de azt mondják, segítenek ilyen helyzetekben.)
2010. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
magadra vess ha összejöttél egy cigánnyal...büszke lehecc magadra xD
2010. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!