Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom tovább.18 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blackprincess kérdése:

Nem bírom tovább.18 éves lány vagyok a barátom 20,3 éve vagyok együtt a barátommal, és nem tudok vele szakitani, pedig én anyira másra vágyám egyáltalán nem vagyok boldog vele. Mit tegyek? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Mielött öszejöttünk azelött a legjobb barátok voltunk évekig és nekem ö soha nem tetszett nem is gondoltam rá ugy mint pasira.Egyzser megcsokolt és mindenn megváltozott öszejöttünk.Meg volt a szokásos nagy szerelem lángolás a szüzességem is vele vesztettem el.De már minden megváltozott a szexet sem kivánom vele,kielégiteni se tud.Már fél éve nem vagyok belé szerelmes csak azért vagyok vele mert nincs senki másom rajta kivül.De ha azt mondja h szakitsunk mer látja rajtam h nem vagyok boldog akkor meg azt mondom neki h ne mert nem akarom elvesziteni.Többször leültünk már beszélgetni és én nem akar megjavitani ezt a kapcsolatot én ott akarom hagyni de nem akarok egyedül maradni nincs már egy barátnöm se aki melettem álna.3 éve mindennap vele vagyok.Nem is tudnék mit kezdeni már nélküle nekem ö egy biztos pont..de hát 18 éves vagyok bulizmom kéne pasiznom eröt kéne vennem magamon és lépnem de nem tudok mer félek.Valaki járt mát igy?:((
2010. okt. 8. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez a nincs ló, jó a szamár is dolog nem valami jó. Csak azért vele lenni, mert nincs más, ez nem túl pozitív szerintem. Szakíts vele, legyél egy kicsit egyedül, és utána élvezd az életed.
2010. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minél tovább húzod, annál nehezebb lesz. Szóval ess túl rajta. Akármilyen sz@r is lesz
2010. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább hagyd ott.. én nem érezném jól magam olyan lány mellett akinek csak azért kellek mert kapcsolatfüggő és "legyen valaki" ez így nem oké, vagy döntsd el hogy mit szeretnél egyedül lenni hazugságok nélkül vagy olyan srác mellett akit nem is kívánsz
2010. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A barát a bajban is barát, szóval, lassan kezdj velük találkozgatni, és majd visszakerülsz a "bandába".


Az első nagy szerelmek többségben így történnek meg, hogy első a kapcsolat, a barátokat pedig elhanyagolja az ember...


Biztos nem tudtok javítani ezen?

2010. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vuuuk ***** válasza:

figyi!

"már minden megváltozott a szexet sem kivánom vele,kielégiteni se tud" ; "nem bírom tovább"

Miért vagy vele? mert: "biztos pont" és inkább szenvedsz mellette egész életedbe? ez nem jó így!

18 vagy! igen bulizni kéne járnod és egy normális fiút találnod, aki szeret és odafigyel Rád!

A családoddal nem tudom milyen a kapcsolatod... Ha jó, akkor szerintem szakíts és költözz haza szüleidhez (ha együtt laktok) vagy valamelyik rokonhoz.


25/F

2010. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tündérke89 válasza:
100%
Én igen, jártam:) Szinte ugyanebben a cipőben. Egy rettentő szörnyű idiótával összehozott a balszerencse. 15 éves voltam, 3 évig jártunk, 18 éves koromban szakítottam vele. De már az első héten kellett volna. Fél évig voltam belé szerelmes, másik 2 és fél év csupán "függés" volt. Minden napom vele töltöttem, de utáltam az egészet. Nem tudom, mi tartott mellette. A harmadik évfordulónk előtt egy hónappal már végképp tele volt a hócipőm, undorodtam tőle, de még mindig ott tartott valami. Pont akkor találkoztam egy sráccal, aki régen nagyon bejött, de nem voltunk együtt. Szóval otthagytam a régi pasimat, hogy az újjal lehessek. Ha ő nem jött volna, nem tudom, mikor tudtam volna meglépni ezt. Nekem sem voltak barátnőim, nem volt lelki támaszom. Ha most vagy 18, akkor hamarosan továbbtanulsz, nem? Új hely, fősuli/egyetem. Ott biztos találsz barátokat, esetleg új szerelmet. Gondolj erre, és lépd meg. Ez a fajta függés szörnyű, nincs mit javítani rajt, szerelmes belé már sosem leszel.
2010. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tündérke89 válasza:
21/L
2010. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindanyiotoknak teljesen igaza van.Erősnek kéne lennem.
2010. okt. 9. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!