Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeret csak barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret csak barátság?

Figyelt kérdés

A barátnőm kitalálta, hogy már nem szeret és csak barátként tekint rám.. 1 éve vagyunk együtt.

Olyanokat írt.. hogy idegesítem nem akar tőlem semmit nem akar találkozni.

2 hónap alatt változott meg..

De én nagyon szeretem, hogy tudom vissza szerezni? vagy vissza csábítani?


Kérlek segítsetek.

Most fogok külföldre utazni hozzá.

De sajnos már nem nagyon érdekli. sőt azt mondta csak kidobom a pénzt.. Előtte meg annyira szeret várja hogy mennyek.

Valami tanács?



2015. nov. 17. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
tipikus nő. tudod mi történt? Jött egy "jobb" mint Te, röhögve cserél le. Lehet már a másik ágyából írkál neked. Jellemző női tuljadonság lenne.
2015. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard visszaszerezni, csak még jobban megbántana. Egyébként nem jellemző női tulajdonság, mert engem is hagyott hasonlóképpen ott egy pasi. Akkor bántott a dolog, mert amúgy meg jól megvoltunk, csak ő nem tudott senki mellett megmaradni az első barátnője óta, és az sem számított, hogy a többi lány/nő nem volt vele szemét. Már nem érdekel, nem tudta normálisan kezelni azt az egy esetet, nem tudom, azóta megállapodott le, utánam még ismertem pár barátnőjét, egyikkel még el is volt jegyezve, de őt is elhagyta, és pár évvel később már megint egy másik nővel láttam, mikor egyszer szembe jött velem az utcán.

Lesz más, lesz jobb, lesz olyan, akivel összetartoztok, és nem lép le, és te sem lépsz le mellőle, és sok sikert külföldön, meg vigyázz magadra.

2015. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Látom fájt az igazság, hogy lepontoztatok!
2015. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!